עכשיו ב', 20 אוקטובר 2014, 16:00 חיפוש מתקדם

בעיה עם אנדרואיד 4 גרסה 4.0.6

דיון על טאבלטים נוספים ונושאים כלליים

מנהל: מנהלי פורומים

בעיה עם אנדרואיד 4 גרסה 4.0.6

הודעהעל ידי andi101 » ש', 12 מאי 2012, 22:12

קניתי לפני שלוש
ה שבועות טאבלט Archie 101 9 g turbo version,omap 4 smart multi core processor.
הגיע עם אנדרואיד 4 ועבד פנטסטי ,הכל רץ מהר לשביעות רצוננו ואף מעבר, במיוחד מטאבלט שלא הכרתי קודם
ולא כל כך מוכר בארץ, גרסת אנדרואיד היתה 4.0.3, לפני שבוע קיבלתי עידכון גירסה ל - 4.0.6 ומאז המכשיר קורס
כל כמה מן,אני שולח לוג ומשוב וכלום לא עוזר,דיברתי עם התמיכה של באג,היבואנית של ארקוס, אמרו לי לעשות
פירמוט מלא למכשיר, לדעתכם,מכשיר חדש אחרי 3 שבועות צריך כבר לעשות פירמוט? מישהו שמע על עוד
בעיות עם העידכון הזה?
andi101
Nano Droid

המכשיר שלי: Archos Archos 101

Re: בעיה עם אנדרואיד 4 גרסה 4.0.6

הודעהעל ידי andi101 » ש', 12 מאי 2012, 23:28

משום מה הוא לא כותב את השם ה טאבלט נכון, Archos
andi101
Nano Droid

הודעהעל ידי andi101 » א', 13 מאי 2012, 19:45

יכול להיות שזו בעיה בדפדפן? , יש לי דפדפן מובנה שהגיע ביחד עם המערכת, יכול להיות שהוא גורם לתופעת הקריסה?
יש עוד אופציה נוספת לדפדפן?
andi101
Nano Droid

הודעהעל ידי centurionx » ב', 14 מאי 2012, 08:50

andi101 כתב:קניתי לפני שלוש
הגיע עם אנדרואיד 4 ועבד פנטסטי ,הכל רץ מהר לשביעות רצוננו ואף מעבר, במיוחד מטאבלט שלא הכרתי קודם
ולא כל כך מוכר בארץ, גרסת אנדרואיד היתה 4.0.3, לפני שבוע קיבלתי עידכון גירסה ל - 4.0.6 ומאז המכשיר קורס
כל כמה מן,אני שולח לוג ומשוב וכלום לא עוזר,דיברתי עם התמיכה של באג,היבואנית של ארקוס, אמרו לי לעשות
פירמוט מלא למכשיר, לדעתכם,מכשיר חדש אחרי 3 שבועות צריך כבר לעשות פירמוט? מישהו שמע על עוד
בעיות עם העידכון הזה?

במכשירים הניידים זה לא עובד כמו במחשבים רגילים - גם באייפון ה"מהולל" קורה לפעמים שאחרי עדכון גירסה המכשיר משתגע, וצריך לעעשות WIPE (או פירמוט או איך שלא קוראים לזה) ושחזור גיבוי ואז, באופן מוזר, הכל בסדר.

אתה בעיקרון אמור לעשות שיחזור הגדרות יצרן (אני מניח שלזה הם התכוונו כשאמרו "פירמוט מלא למכשיר") - אל תשכח לגבות את המידע שחשוב לך...

אם אח"כ זה עדיין לא בסדר, ייתכן ותצטרך למסור את המכשיר בבאג.

בנוגע לדפדפנים אחרים - יש את הדולפין (Dolphin HD - מומלץ לדעתי), וכמובן פיירפוקס ואופרה לאנדרואיד.

אבקש לסייג - אין לי את המכשיר (למרות ששקלתי לרכוש אותו) ואני לא מכיר את אופן הפעולה וה"שגעונות" הקטנים שלו.
סנטוריוןX
centurionx
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy Tab 10.1
גירסת אנדרואיד: 4.0

הודעהעל ידי andi101 » ב', 14 מאי 2012, 17:32

centurionx כתב:
andi101 כתב:קניתי לפני שלוש
בעיות עם העידכון הזה?

במכשירים הניידים זה לא עובד כמו במחשבים רגילים - גם באייפון ה"מהולל" קורה לפעמים שאחרי עדכון גירסה המכשיר משתגע, וצריך לעעשות WIPE (או פירמוט או איך שלא קוראים לזה) ושחזור גיבוי ואז, באופן מוזר, הכל בסדר.

אתה בעיקרון אמור לעשות שיחזור הגדרות יצרן (אני מניח שלזה הם התכוונו כשאמרו "פירמוט מלא למכשיר") - אל תשכח לגבות את המידע שחשוב לך...

אם אח"כ זה עדיין לא בסדר, ייתכן ותצטרך למסור את המכשיר בבאג.

בנוגע לדפדפנים אחרים - יש את הדולפין (Dolphin HD - מומלץ לדעתי), וכמובן פיירפוקס ואופרה לאנדרואיד.

אבקש לסייג - אין לי את המכשיר (למרות ששקלתי לרכוש אותו) ואני לא מכיר את אופן הפעולה וה"שגעונות" הקטנים שלו.

אוקיי,תודה לתגובה,הורדתי כבר את Dolphin HD , עובד לא רע בנתיים וגם לא קרס , למרות שהדפדפן המובנה מהיר בטרוף
עם ה- Dolphin אני יכול להיכנס לאתרים כבדים ולראות בקלות סרטי HD , מה שלא יכולתי קודם.

אני לא בא בטענות לאנדרואיד, ואין לי שום כוונה להשוות לאייפון מכיון שיש לי אלרגיה קשה למוצרי אפל,למה? אין לי שיימץ...
ממה שחוויתי עד כה מהטאבלאט עם האנדרואיד אלו דברים שלא האמנתי שאפשר לייצר ממכשיר כזה קטן,כולל סרטי HD
בטלוויזיה 42",וחווית גלישה באינטרנט במהירות מטורפת,ס"ה אני יודע שזה מוצר שיש לו מצב לתקלות זה נלקח בחשבון,
קניתי פעם מחשב, לפטופ,עם נתונים מדהימים,היה אמור לטוס, אבל,היה לו מערכת הפעלה ויסטה...שהאטה אותו באופן קשה.

האמת שהנציג תמיכה התכוון לפירמוט מלא,שמוחק הכל ואחר כך מתקין מחדש, השאלה מה קורה לגירסה של אנדרואיד
בפירמוט כזה?,האם זה יחזור לגרסה 4.0.3?

[אבקש לסייג - אין לי את המכשיר (למרות ששקלתי לרכוש אותו) ואני לא מכיר את אופן הפעולה וה"שגעונות" הקטנים שלו.

/quote]

לפני שקניתי את המכשיר,שנקנה מתנה לאישתי אגב,בדקנו מלא טאבלטים,כולל אייפד... :? (אישתי) הוא הכי מצא חן בעיננו גם בגלל הנתונים שלו וגם בגלל המחיר, יש לו מעבד של TI OMAP 4 smart molti core, למרות שהוא כפול ליבה יש לו מצב טורבו
של 1.5 ג'יגה, ז"א מעבד מהיר בטרוף, דרוג הבאנצ'מארק שלו מאוד גבוהה, כמעט כמו של Tegra 3 Nvidia.
כמון שזה Arm cortex 9 .
Based on TI’s OMAP4460, 1.5GHz Dual-Core Cortex-A9. The fastest ARM System on Module on the market today.

The VAR-SOM-OM44, offers an ideal solution for a wide range of applications which require rich multimedia functionality as well as high-processing power. This compact, cost effective and low consumption OMAP4460 SoM offers a performance level of an Intel Atom.

יש לו מסך HD מולטי טאץ',10 אצבעות, מערכת וידאו אינטגרלית מדהימה,יש לו יציאות מיני HDMI,מיני יוסבי,מיקרו SD עם אפשרות הרחבה מ-16 ג'יגה בייט ל- עוד 32 ג'יגה, זיכרון SSD.
andi101
Nano Droid

הודעהעל ידי andi101 » ש', 19 מאי 2012, 18:14

מברור שעשיתי,עידכון 4.0.6, זהו עדכון קושחה של ארקוס ולא קשור לאנדרואיד,גרסת האנדרואיד 4.0.3, לגבי הקריסות,
עדכנתי שוב גרסת קושחה בנתיים עובד טוב.
andi101
Nano Droid

חזור אל טאבלטים אחרים ודיונים כלליים

חזרה למעלה