עכשיו ג', 23 ספטמבר 2014, 21:35 חיפוש מתקדם

איך לגבות אנשי קשר ויומן *באופן מלא* למחשב???

שאלות על טלפון יש לשאול בפורום המכשיר הספציפי ולא כאן.

המנהלים: מנהלי פורומים, מנהלי "שאלות כלליות על אנדרואיד"

איך לגבות אנשי קשר ויומן *באופן מלא* למחשב???

הודעהעל ידי אגוסטינו » ב', 23 אפריל 2012, 02:17

שלום ותודה מראש על תשומת הלב והנכונות לעזור.
אני לא מקבל זאת כמובן מאליו במיוחד בימים טרופים כאלה שכמעט כל אחד דואג רק ל... שלו.
זה הסיפור שלי:
ראשית, אני משתמש בטלפון סמסונג גלקסי אס.
לכל איש קשר שאני יוצר אני נוהג להוסיף מספרי טלפון של אנשים נוספים השייכים לאיש קשר זה. לדוגמא: לאיש קשר בשם יוסי לוי שמס' הטלפון שלו הוא 054-1234567 הוספתי מס' טלפון נוסף ושונה של המזכירה שלו בשם יעל 054-7654321 (את התוית יעל הוספתי/הקלדתי לצד מס' הטלפון לאחר שבחרתי מרשימת הבחירה באפשרות "מותאם" במקום טלפון בית, עבודה...).
יופי לי. אז איפה הבעיה?
הבעיה היא שבניסיון לסנכרן או לגבות את כל 2,147 אנשי הקשר (כולל התויות ומספרי הטל' של האנשים הנוספים המופיעים בכל איש קשר) שבטלפון שלי עם/אל מחשב, לא הצלחתי בכל דרך שניסיתי לגבות את אנשי הקשר כולל התויות ומספרי הטל' של האנשים הנוספים המופיעים בכל איש קשר.
במקרה הטוב, התויות של כל איש קשר נוסף המופיע ברשומת איש הקשר הופכת ל"אחר" (כלומר במקום התוית יעל שיצרתי, תופיע התוית "אחר".
בחוסר ברירה, העלתי את כל אנשי קשר מהטלפון שלי לגוגל כי הוא כן יודע לשמור אצלו את כל המידע כמו בטלפון.
הכל טוב ויפה? לא ממש.
אני רוצה גיבוי אצלי במחשב. לא רוצה להיות תלוי בגוגל והאנשים שמפעילים אותו.
למה אני בכלל טורח לכתוב את כל זה?
הסמסונג גלקסי שלי נתקע לפחות פעם ביום(למרות שהסרתי את האפליקציות הבודדות שהתקנתי בטלפון) ולאחר התייעצות הבנתי שאם אאפס אותו להגדרות יצרן הוא ישוב לשפיות.
לפני איפוס הטלפון, שיביא למחיקת כל המידע, חשוב לי להחזיק בהעתק/גיבוי במיוחד של אנשי הקשר *אצלי במחשב*. חשוב לי לבצע גיבוי למחשב, מחשש שאם יגרם איזשהו כשל בשחזור הנתונים (אנשי הקשר) מגוגל אל הטלפון, אז הלך עלי.

שאלתי כאמור,
איך לגבות אנשי קשר ויומן *באופן מלא* למחשב?
הבחנתי ואף ניסיתי לייצא מגוגל את אנשי הקשר לקובץ אקסל ואולי עוד פורמט אבל אינני יודע איך להעביר את המידע הזה לטלפון.

תודה רבה מראש על עזרה או הפנייתי אפילו לבעל מקצוע שיבצע עבורי את הגיבוי-איפוס-שחזור.
אגב בחנויות הסלולאר שנתקלתי ונקודות אורנג' ממש לא מבינים בזה (מוזר!)

אגוסטינו.
אגוסטינו
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy S I 9000

Re: איך לגבות אנשי קשר ויומן *באופן מלא* למחשב???

הודעהעל ידי moonshield » ב', 23 אפריל 2012, 09:07

מה הבעיה להשאיר את הפרטים האלו בגוגל?
זה הגיבוי הכי טוב ונוח, ואפשר לגשת אליו מכל מחשב שהוא שמחובר לאינטרנט...
איך בדיוק אתה רוצה לשמור את הגיבוי במחשב? באיזו צורה/באיזה פורמט?
אתה רוצה סתם קובץ אקסל נגיד שיכיל פשוט את כל המידע? או שאתה רוצה לסנכרן את זה לאיזו תוכנה אירגונית ששומרת יומן בתוך 'יומן' ואנשי קשר בתוך 'אנשי קשר'?
8-)
סמל אישי של המשתמש
moonshield
מנהלים ראשיים

המכשיר שלי: Nexus 4
גירסת אנדרואיד: 4.4

הודעהעל ידי tik-tak » ב', 23 אפריל 2012, 10:55

אתה יכול להוריד את אנשי הקשר מחשבון הגוגל שלך בקלות:

http://support.google.com/mail/bin/answ ... swer=24911
tik-tak
Droid

המכשיר שלי: Sony Xperia Z1 Compact

הודעהעל ידי Ommadawn » ב', 23 אפריל 2012, 12:25

לפותח הנושא
אתה מודע לעובדה שלפי השיטה שלך לא צריכים להיות לך אנשי קשר בכלל.
כי כולם מחוברים אליך בצורה כזו או אחרת, ואז אתה רק צריך להוסיף אותם לנתונים שלך עם תוויות האומרות איך הם קשורים אליך.

סתם, נראה לי משעשע לשמור אנשים שקשורים לאנשים, לא בנפרד, אלא כחלק מהם. מה? ליעל אין זכות קיום באופן עצמאי?
אל תסמכו על העצות שלי.
חפשו עצות נוספות.
אני לא אחראי לשום נזק אשר יגרם למכשיר שלכם.
סמל אישי של המשתמש
Ommadawn
Droid

הודעהעל ידי אגוסטינו » ג', 24 אפריל 2012, 01:38

שלום ommdawn
שמירת מספרי טלפון של אנשי מפתח בתוך רשומה של איש קשר מאוד נחוצה ורצויה לעומת פתיחת רשומה לכל אחד מהם, ואתן דוגמא אחת הכי שימושית ומובנת לכל: יש לי איש קשר (יוסי לוי) בחברת טבע שרק איתו אני בקשר הדוק ע"ב יומיומי, ובד"כ כלל אני לא בקשר עם עובדים אחרים בחברה זו אבל בחברה של יוסי לוי יתכן ואצטרך, פעם ביובל, לשוחח עם יעל המזכירה, טל המנהל היצוא, דני המחסנאי, ברבאבא- הגנן...
אם קרה ואצטרך להתקשר לאחד העובדים האחרים שהזכרתי, לא תמיד אזכור את שם העובד שאיתו אינני בקשר, כל שנותר והגיוני לעשות הוא שאפנה לרשומת איש הקשר שלי בחברה (יוסי לוי) ושם אסקור את שמות העובדים האחרים, ובלחיצה אחת אתקשר למי שאחפוץ.
ידוע שאפשר לפתוך רשומת איש קשר לכל עובד אחר בחברה אך אם כך, אצטרך לעדכן בכל רשומה חדשה כזו המון פרטי זיהוי משותפים בחברה כמו כתובת החברה, האתר, מספר פקס, לציין בהערות שלצד כל איש קשר את שעות פתיחת החברה, למשל. וכו'.
אגוסטינו
Nano Droid

הודעהעל ידי אגוסטינו » ג', 24 אפריל 2012, 02:08

שלום Tik Tak,
אם תקרא בעיון את הודעתי המקורית, הראשונה לעיל, תמצא שציינתי כי אכן העלתי בהצלחה את כל נתוני אנשי הקשר מהטלפון שלי לגוגל אך לא הצלחתי ליבא אותם למחשב שלי ולאחסן אותם בפורמט כזה שיאפשר את שחזורם חזרה לטלפון לאחר פירמוטו.
לידיעתך, ביצוא הנתונים לקובץ בפורמט CSV, לא יכללו בו כל הנתונים הנמצאים ברשומת איש הקשר. כמדומני לא יכיל את כל ההערות שלצד כל איש קשר,
בכל אופן, כפי שכר כתבתי בהודעתי המקורית, הצלחתי ליבא את נתוני אנשי הקשר בפורמט אקסל אבל אינני יודע איך משחזרים חזרה לטלפון את אנשי הקשר באמצעות נתונים הנמצאים בקובץ אקסל.
אני עדיין תקווה שלמישהו כאן יש פיתרון או יפנה אותי לבעל מקצוע שיבצע עבורי את התהליך הזה שחשוב לי.

תודה,
אגוסטינו.
אגוסטינו
Nano Droid

הודעהעל ידי אגוסטינו » ג', 24 אפריל 2012, 02:23

אגב,
לכל מי שאומר "מה הבעיה, בו נשמור/נגבה את כל המידע היקר שלנו בגוגל. למה בכלל צריך לגבות אצלנו במחשב ואפילו על דיסק רזרבי בנפרד?"
התשובה היא זו,
גוגל אינו רכוש שלך או בשליטה מלאה שלך. היום יש גוגל, מחר אין, ואין למי לבוא בטענות מכיוון שהם בסה"כ נתנו לך שרות חינם, ולא חייבים לך כלום!!!
היום יש גוגל, מחר אין!!!! כך שהמידע שהיה לך שם הלך!!!
רק אל תגיד לי "גוגל זו חברת ענק- אימפריה..."
היו מגדלי התאומים האדירים, שאכלסו אלפי אנשים, במקום הכי בטוח בעולם? תוך רגע אין.
מפעלים ומתקנים המתקדמים ביותר ביפאן הוצפו וונעלמו מעל פני השטח תוך רגע כתוצאה מגל צונמי אחד שהיכה בתוך רגע.

מעבר לזה, חברים,
כשאתם מעלים מידע יקר לכם לגוגל או שולחים באמצעותו מיילים, האם אתם מבינים שהמידע שלכם פתוח לעובדי גוגל?

שלכם,
אגוסטינו (אופטימי עם ניסיון)

[ Post via my SmartPhone! ] תמונה
נערך לאחרונה על ידי אגוסטינו בתאריך ד', 25 אפריל 2012, 00:33, נערך פעם אחת בסך הכל.
אגוסטינו
Nano Droid

הודעהעל ידי psychuil » ג', 24 אפריל 2012, 02:52

ישנו כפתור עריכה בפורום, אנא למד להשתמש בו.
ראה הוזהרת.
לא עונה על שאלות בפרטי!
בשביל זה יש פורום.
סמל אישי של המשתמש
psychuil
מנהלים ראשיים

המכשיר שלי: Galaxy Nexus
גירסת אנדרואיד: 4.0

הודעהעל ידי אגוסטינו » ג', 24 אפריל 2012, 09:21

psychuil כתב:ישנו כפתור עריכה בפורום, אנא למד להשתמש בו.
ראה הוזהרת.

לא ברור למה הכוונה, וממה להיזהר?

אגוסטינו
Nano Droid

הודעהעל ידי raenye » ג', 24 אפריל 2012, 09:54

נסה את MyPhoneExplorer. חינם ועובד מצוין.
raenye
Micro Droid

המכשיר שלי: Samsung Captivate

הודעהעל ידי moonshield » ג', 24 אפריל 2012, 10:07

תעבור על החוקים של הפורום, כתוב שם בצורה ברורה שאין להגיב לעצמך אלא לערוך את ההודעה.
יש לך 3 פוסטים שמגיבים כאילו לעצמך (תראה 3 תגובות שלך ברצף).
לגבי האזהרה של psychuil נתן לך, בתור מנהל וותיק בפורום, הוא בחר להזהיר אותך על זה שעברת על חוקי הפורום, במקום ישר לנעול לך את הת'רד.
אנא שמור על מבנה הפוסטים בהתאם לחוקי הפורום, למען השמירה על הסדר.
לשאלתך, אם הצלחת להעביר את כל אנשי הקשר לקובץ EXCELL, אתה יכול ליצא אותם לחשבון הגוגל שלך על IMPORT בתוך הג'ימייל במחשב, ע"י שימוש בקובץ CSV.
לגבי שמירת המידע, אני לא אנסה לשנות את דעתך, רק אגיד את זה, אני חושב שאם מישהו באמת היה רוצה לעקוב אחריך הוא לא היה צריך את הגוגל, אלא רק לתת קצת שוחד למפעילה שלך או למשטרה והופלה הוא יודע על כל צעד שלך....
8-)
סמל אישי של המשתמש
moonshield
מנהלים ראשיים

הודעהעל ידי אגוסטינו » ד', 25 אפריל 2012, 01:58

שלום moonshield,
תודה על הבהרתך לגבי חוקי הפורום. אני מבין שעלי תמיד להגיב תוך עריכת הודעה חדשה. מייד אבדוק איך עושים זאת.
בכל מקרה, אני די חדש בענייני פורומים. איתך והחברים הסליחה. בוודאי שלא הייתה לי כל כוונה רעה.

כעת, לגבי עניין השאילתה המקורית שלי כיצד לבצע לאנשי הקשר השמורים בטלפון שלי גיבוי של **כל** פרטייהם למחשב שלי, איפוס הטלפון, ואח"כ שחזור אנשי הקשר המגובים במחשב אל הטלפון.
אם הבנתי נכון, הצעת שאת פרטי אנשי הקשר שייצאתי מגוגל בפורמט אקסל ושמרתי על מחשבי, אוכל לייבא חזרה לגוגל (במידת הצורך) "בפומט CSV" ואז לסנכרן עם הטלפון לאחר שזה אופס- כדי שאנשי הקשר יועתקו מגוגל לטלפון.
ובכן, כפי שכבר ציינתי באחת מהודעותי הקודמות, פורמט CSV לא מכיל את. **כל** המידע שיש בכל איש קשר (כמו את ההערות) ונראה לי עוד מגבלה שאני לא זוכר כרגע.
לא ניסיתי אבל האם זה בדוק שגוגל יכול לייבא אליו חזרה את קובץ אנשי הקשר בפורמט אקסל שייצאתי ממנו ושמור אצלי במחשב?
אם כן, זו פתרון זמני לשאילתה שביקשתי עבורה פתרון.
מדוע זמני, כי אני רוצה לגבות את נתוני הסמאטפון שלי אצלי במחשב (ובדיסק רזרבי כמובן) מבלי להיות תלוי בחסדיו של מר גוגל, או אחר, שהיום קיים ומחר כבר לא.
רוצה לומר, אני רוצה שתהיה לי אפשרות לגבות ולשחזר לסמארטפון שלי נתונים, שחשובי לי עד מאוד, גם אם יום אחד (וזה יקרה) אין יותר גוגל מסיבה כזו או אחראת. דרישה לאפשרות גיבוי נתונים של מחשב או מחשב כף יד, ללא תלות/התערבות צד נוסף, הינה דרישה אלמנטארית ביותר ללא שאלה.
(ואני חושב לעצמי כעת, כמה טוב שמיקרוסופט לא מאלצת יותר מחצי עולם לבצע גיבוי רק במתקניה).
אם כך שאלתי נשארה בתוקף:
איך אני יכול לגבות את. **כל** פרטי אנשי הקשר שבסמארטפון שלי (כולל הערות) למדיה שברשותי הבלעדית (מחשב שלי או דיסק) ואח"כ לשחזר הנתונים לסמארטפון לאחר שהסמארטפון שאופס?

תודה מראש,
אגוסטינו

אגוסטינו
Nano Droid

הודעהעל ידי הקוסמת מארץ עוץ » ד', 25 אפריל 2012, 08:14

אם הענן כל כך מטריד אותך, אולי הסמסונג קיז תעשה את זה בשבילך? תוכל להעביר את הגיבוי ואת התקנת התוכנה למשהו חיצוני

הקוסמת מארץ עוץ
Droid

גירסת אנדרואיד: 4.2

הודעהעל ידי אגוסטינו » ד', 25 אפריל 2012, 11:36

שלום ל"קוסמת מארץ עוץ",
אתחיל בתשובה ישירה וכואבת- התוכנה "קיס" ששוחררה ע"י סמסונג כתוכנה, שבין
היתר, מגבה/מסנכרנת טלפונים חכמים של סמסונג, פשוט לא מגבה/מסנכרנת את **כל** המידע שיש באנשי הקשר שבסמארטפון (היא יודעת לטפל רק בחלק מהמידע).

ראשית, הענן כלל לא "מטריד אותי"! להיפך, אני חושב שיש לו שימושים ויתרונות מופלאים.
כל שאני מבקש הוא - בעניין כה קריטי ופרטי של גיבוי נתונים **שלי** - לא לחייב אותי להיות תלוי בענן האינטרנט כדי לבצע גיבוי תוך ביטול החלופות הבסיסיות והפרטיות האחרות, ובתוך כך בעצם לשלול ממני את האפשרות הבסיסית והלגיטימית ביותר של גיבוי הנתונים שלי אצלי במחשב/דיסק.
כלומר לגבות הנתונים של המחשב כף היד שלי, סמארטפון, ללא תלות/התערבות צד נוסף.

לגבי תוכנת הגיבוי הייעודית של סמסונג בשם המבטיח "קיס", חבר אמריקאי כבר כתב שקראו לה "קיס" כרמז שאם תנסה לסנכרן את כל המידע מהטלפון באמצעות תוכנת "קיס", תגיד שלום לחלק מהנתונים
Kiss your data good bye.
זאת, מהסיבה הפשוטה ומצערת שתוכנת "קיס" לא מעבירה את כל הנתונים מהסמארטפון למחשב.

כן, באמת תמוהה (שלא לומר נבזי) הכיצד חברת סמסונג הענקית והטובה, שמוציאה מכשירים כ"כ מתקדמים חכמים, אמינים מקצועית, משחררת סמארטפון (מחשב כף יד) מבלי
האפשרות הבסיסית והלגיטימית ביותר לגבות את הנתונים שעמלת להקליד לתוכו רגע-רגע, שעה-שעה, יום-יום...

ואם כבר בעניין הליקויים הקיימים בסמארטפון סמסונג גלקסי אס, הינה עוד שתי פנינים (השנייה אולי פחות "קיומית").

1. הידעת שבהערות שלצד איש הקשר הם הגבילו את הטקסט שאפשר להכניס לכ- 200 מילים בלבד (1,000 תווים בדיוק)!!! ???
זה אומר שלא נוכל לרשום את כל המידע שנרצה על כל איש.
לדוגמא: תמצית סיכום שיחות טלפון ו/או פגישות, מחירונים, שעות פתיחת העסק, פרטים מיוחדים ועוד.

2. הינה עוד משהו "בקטנה" שמשווקי הטלפון SAMSUNG Galaxy S לא שמחים לספר לקונים הפוטנציאלים: הרדיו המובנה הוא אמנם FM אך איכות הצליל ירודה (בלשון
המעטה) מהסיבה שהוא פועל בשיטת Mono כמו לפני 50 שנה (ולא סטריאו). זו לא בדיחה, תבדקו.

ברכות,
אגוסטינו.

אגוסטינו
Nano Droid

הודעהעל ידי הקוסמת מארץ עוץ » ד', 25 אפריל 2012, 11:42

ההערות שלך על סמסונג מראות שאתה לא מכיר את התנהלות החברה. היא מאוד לא מקצועית. מוציאה מכשירים סלולריים שהם טופ החומרה, אבל נכשלים בדברים קטנים כמו נקודות במצלמה ומערכת ניהול קבצים דפוקה.
האם תוכנות כגון טיטניום בקאפ עושות את העבודה? יתכן שהחיסרון היחידי שלהן הוא שהן עובדות רק באנדרואיד.

הקוסמת מארץ עוץ
Droid

גירסת אנדרואיד: 4.2

חזור אל שאלות כלליות על אנדרואיד

חזרה למעלה