עכשיו ש', 20 ספטמבר 2014, 13:10 חיפוש מתקדם

עזרה למשתמש החדש

מנהל: מנהלי פורומים

עזרה למשתמש החדש

הודעהעל ידי avihaizipel » ב', 05 מרץ 2012, 01:30

שלום רב לכולם:
אני משתמש חדש באתר ופעם ראשונה שיש לי סמארטפון יש לי את ה-Milestone 2 והאמת אני לא הכי מרוצה ממנו וכניראה שהסיבה היא שאין לי מושג מהחיים שלי כלום על המכשיר אבל מה שכן אני יודע זה שהוא עושה לי בעיות והוא משעמם אותי חיפשתי כל מיני אפליקציות משחקים ושום דבר לא באמת מרגש אותי חשבתי להחזיר את המכשיר כי עדיין לא עבר 14 יום ואז קראתי שיש דבר כזה שנקרא ROOT עכשיו ניסיתי הכל חיפשתי המון ולא מצאתי הסבר מספיק טוב בשביל שאוכל להוריד את זה בראש שקט מבלי לעשות נזק למכשיר.
הורדתי משחק NFL והמכשיר אומר לי שאין מקום בשביל להתקין את המשחק ואיך זה יכול להיות שאין מקום אם פנוי לי כל המקום במכשיר ומה הסיבה שבמנהל הנתונים רשום לי שיש לי רק 182MB כאשר במכשיר השני של אישתי שהוריד הרבה יותר יש 300MB+ אני מקווה שתגידו לי שלא עשיתי טעות כאשר קניתי את המכשיר כי הוא הסמארטפון הכי זול בשוק ככה שאם אני מחזיר אותו אני לא מתכוון לקנות מכשיר אחר.
סליחה על החפירה פשוט יש לי המון שאלות שלא הצלחתי למצוא להן תשובות.
תודה מראש אביחי.

נ.ב.
אם אפשר עזרה דרך הסקייפ אני אשמח מאוד כי כשרושמים לי אני לא הכי מבין.
ומזה CM7 ומאיפה אני מוריד ומה אני צריך בשבילו והאם זה משפר לי את הביצועים של המכשיר כמו OC.
שוב תודה מראש אביחי.
avihaizipel
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung GALAXY S III

Re: עזרה למשתמש החדש

הודעהעל ידי GSX-R » ב', 05 מרץ 2012, 12:27

לא באמת הבנתי מה אתה מצפה מהמכשיר.......
מציע לך לקרוא את כל המדריכים באתר ולקבל יותר ממושג על מה כל העניין
Nexus 4
GSX-R
Micro Droid

המכשיר שלי: Nexus 4
גירסת אנדרואיד: 4.4

הודעהעל ידי avihaizipel » ב', 05 מרץ 2012, 22:22

אני רוצה אפליקציות מעניינות לעשות רוט שאפשר לעשות לו גם אנרוט למקרא שאני צריך להפעיל את האחריות שלי מהחברה ולהכניס רומים טובים לעשות לו OC ולהכניס משחקים שעולים כסף בחינם.
avihaizipel
Nano Droid

הודעהעל ידי avihaizipel » ה', 15 מרץ 2012, 21:17

(הקפצה)
אפשר בבקשה עזרה בהתקנת רוט ורום אני רוצה לעשות סוג של OC לפלאפון, הפלאפון שלי לא מתמודד עם "כל" האפליקציות שיש לי בפלאפון בקושי יש לי בפלאפון 10 משחקים ואפליקציות יחד.
בבקשה תעזרו לי אני מחכה יחסית הרבה זמן ואם אפשר שהרוט יהיה לו אפשרות לעשות לו אנרוט בשביל שאם ארצה להפעיל את הביטוח שלי אז שאוכל לבטל את הרוט.
ושמעתי שצריך תוכנה של רקובר למקרא שהפלאפון יקרוס או משהו כזה וגם צריך תוכנת גיבוי בדקתי כמה שאני יכול אבל לא מצאתי משהו טוב בשבילי ואם אני יכול לעשות עידכון גירסה ואיך אני לא מעדכן גירסה שיכולה להזיק לפלאפון.
סליחה על החפירה.
תודה רבה מראש אביחי.
avihaizipel
Nano Droid

הודעהעל ידי shmilon » ב', 19 מרץ 2012, 17:27

128 מגה פנוי? אולי יש לך מיילסטון 1...
shmilon
Micro Droid

המכשיר שלי: LG G2
גירסת אנדרואיד: 4.2

הודעהעל ידי avihaizipel » ד', 21 מרץ 2012, 14:42

אני לא יודע אם קראת לפני התגובה אבל לא אין לי מיילסטון 1 ואכן טעיתי בנוגע לזיכרון ראיתי משהו במקום אחר במקום בזיכרון האמיתי של המכשיר.
בבקשה תעזרו לי אני ממש רוצה לעשות OC למכשיר שלי אני רוצה להתקדם צעד אחד קדימה יש לי גם מלא תוכנות של המכשיר עצמו שבולע לי את הבטריה ואני רוצה לדעת איך להיפטר מהן.
בבקשה תעזרו לי אני כבר מלא זמן מחכה שמישהו כאן יעזור לי ואני רואה שיש מנהלים לפורום הזה ובכול זאת אף אחד לא עוזר לי למה?
תודה מראש אביחי.
avihaizipel
Nano Droid

הודעהעל ידי audir8 » ב', 02 אפריל 2012, 09:05

אני לא מצליח להבין מה בדיוק אתה רוצה לעשות?
OC לא ממש יעיל על מיילסטון 2, לא מדובר במיילסטון 1 עם מעבד מסורס של 550MHz, מה שלא תצליח להריץ עם 1GHz לא יעבוד גם בתדר של 1.2GHz.
לגבי תוכנות מובנות שלא ניתן להסיר בדרך הרגילה, הפתרון הוא השגת הרשאות root והסרתן ע"י כלים שונים כמו Titanium BackUp.
audir8
Mini Droid

המכשיר שלי: Other
גירסת אנדרואיד: 4.2

הודעהעל ידי avihaizipel » ג', 24 אפריל 2012, 16:59

מה שאני רוצה לעשות זה רוט ולהכניס בוט עם פונקציות למהירות הפלאפון ולהתקין תוכנות ומשחקים שעולים כסף.
עכשיו מה שאני מבקש זה איך לעשות רוט ואת הרוט עצמו כולל בוט טוב שמתאים למכשיר שלי.
avihaizipel
Nano Droid

חזור אל Milestone 2

חזרה למעלה