עכשיו א', 31 אוגוסט 2014, 03:31 חיפוש מתקדם

מדריך קליברציה לסוללה - פתרון לסוללה שנגמרת מהר

פורום לשלל גרסאות הS1 כמו הI9000 הבין לאומי הרגיל, ויברנט וכו'...

המנהלים: מנהלי סמסונג, מנהלי פורומים

מדריך קליברציה לסוללה - פתרון לסוללה שנגמרת מהר

הודעהעל ידי matanp » ב', 20 יוני 2011, 10:06

עקב ריבוי השאלות אנשים פשוט הפסיקו לענות כבר
אז הכנתי מדריך לא רשמי שעובד מעולה בשבילי.

אני כל הזמן מחובר לדור 3, אף פעם לא הפסקתי את קישור הנתונים (אינטרנט), ה-BT פתוח כל הזמן כך גם ה-GPS וה- WIFI פתוח תמיד שאני בבית. הסוללה מחזיקה לי בין 35 ל- 48 שעות תוך שאני מדבר בטלפון, גולש באינטרנט וכו'...

המדריך:
1. להוריד את האפליקציה battery calibration:
https://market.android.com/details?id=c ... alibration

2. להטעין את הטלפון עד הסוף ולנתק את המטען, אם האחוזים יורדים מיד מתחת ל-100 אז לכבות את המכשיר ולחבר אותו (כבוי) למטען שוב עד שהוא יגיע ל-100, לנתק את המטען ומיד לחבר ולחכות שוב עד שיגיע ל-100%, לעשות את זה שוב ושוב עד שיופיע 100% על הסוללה כמעט מיד עם חיבור המטען לטלפון. שוב להדליק את המכשיר ולחזור על הפעולה עד שבסוף מוציאים את המטען מהטלפון והאחוזים לא יורדים (כשהוא דלוק).

שמתי לב לבאג בטעינה של הסוללה (קיים בפיילוט יכול להיות שגם ברומים אחרים): כשהסוללה כמעט מלאה בערך 98% והמסך נכבה, מיד הטלפון נותן הודעה שהסוללה מלאה. ברגע שמנתקים את המטען הסוללה שוב יורדת ל-98%. פתרון: לטעון את האחוזים האחרונים כשהמסך דלוק ולא לתת לו להיכבות, מומלץ לשנות בהגדרות לכיבוי מסך אחרי 10 דקות, להחליש את הבהירות ולשים מסך כמה שיותר כהה עם רקע שחור בשביל שהמסך לא יאט את קצב ההטענה. רק אחרי שהסוללה מגיעה ל-100% כשהמסך דלוק, יש לנתק את המטען ואם עדיין האחוזים יורדים אז לכבות את המכשיר ולטעון שוב כמו שמפורט בסעיף 2 לעיל.
*** תוספת חדשה ***
2ב. אם זה לא עובד אז הנה פתרון סופרטאנקר: תעשו אותו דבר שהטלפון כבוי כלומר לחבר אותו למטען ולחכות עד שיגיע ל-100% מבלי שהמסך יכבה (כן כן גם כשהטלפון כבוי), זה מעצבן, צריך ללחוץ על כפתור הבית כל איזה עשר שניות בשביל שהמסך לא יכבה ופשוט לחכות עד שמופיע 100% על הסוללה הירוקה. כמובן שמומלץ לעשות את זה שהסוללה כמעט מלאה בשביל של נשב שעתיים עם האצבע על כפתור הבית. אם הגעתם ל-100% במצב כבוי מבלי שהמסך יכבה, אני מניח בסבירות מאוד גבוהה שהאחוזים לא ירדו לכם מיד כשאתם מנתקים את המטען כשהטלפון דלוק כמובן (אם המסך נכבה בטעות וכשמדליקים אותו רואים 100% אז לנתק את המטען, לחבר אותו שוב ולהמשיך את התהליך).

אגב, יש לשים לב שבגרסת האנדרואיד החדשה - 2.3.4, הטעינה נעצרת לאחר שהסוללה מלאה ולא ממשיכה להטעין עד שמחברים את המטען מחדש. זה נועד לשמור על אורך החיים שלה. אם אתם מטעינים אותה במהלך הלילה ובבוקר אתם מנתקים מהמטען וצונחים לכם האחוזים, אז כנראה שזה לא קשור לקליברציה ולא ניתן לסדר את זה.

3. רק אחרי שהגעתם למצב שהטלפון דלוק, הסוללה על 100, הוצאתם את המטען והאחוזים לא ירדו - רק אז תעשו קליברציה באמצעות האפליקציה בסעיף 1 לפי ההוראות הפשוטות בה.

4. זה אמנם לא חובה אבל מאוד מאוד מאוד רצוי אחרי קליברציה לתת לסוללה להתרוקן לבד עד הסוף (עד שהטלפון נכבה) ואח"כ להטעין אותו עד הסוף ללא הפרעה (מבלי להוציא את המטען באמצע) רצוי להטעין כשהטלפון כבוי ולתת לו להמשיך להטעין כשעתיים אחרי שמופיע 100% על הסוללה. ככל שתהיה לכם סבלנות לעשות את השלב הזה שוב, ככה תגדילו את האפשרות להוציא מהסוללה את המקסימום.
אני בכוונה מנסח את סעיף 4 כ"רצוי" ולא "חובה" כי זה מאוד עוזר מצד אחד ומצד שני מאוד מעיק. חלקנו מחליפים רום יותר מגרביים ותהליך הקליברציה המומלץ יכול להמשך על כמה ימים. אז למי שיש סבלנות ומרץ שיעשה את הרצוי, למי שאין, שינסה כמה שיותר פעמים (לא חייב להיות רצוף) לרוקן את הסוללה ולהטעינה עד הסוף ושוב לעשות קליברציה. אחרי כמה מחזורים אמורים להגיע לאותה תוצאה

זהו בצעתם קליברציה

חשוב מאוד לדעת שזה לא מספיק. המסך של הטלפון גדול וצורך הרבה סוללה, כך גם כל מיני אפליקציות שמצריכות חיבור תמידי לאינטרנט. אני כותב את ההמלצות שלי - הן לא מתאימות לכולם, כל אחד שיעשה מה שהכי מתאים לו. אבל שאף אחד לא יתלונן שהסוללה שלו נגמרת מהר אם הוא התקין טוק בוקס למשל, חשוב שתדעו מה צורך סוללה ואח"כ תעשו עם זה מה שבא לכם.

לפני שאתם קוראים את חלק ההמלצות, תפנו לעצמכם כמה דקות בשביל לקרוא על הסוללה ולהבין איך היא עובדת:
http://linmagazine.co.il/hardware/2008/ ... ery-primer

אני אפרט כל מיני שינויים ועצות שלי ומי שרוצה להוסיף אני אעדכן פה:
המלצות לא חובה
1. יש אפליקציה בשם Watchdog (לא 3g watchdog) שמנטרת את כל ההליכים שרצים ברקע וצורכים משאבים מהמעבד: https://market.android.com/details?id=c ... tchdoglite
מומלצת מאוד כדי למצוא כל מיני הליכים שמבזבזים סוללה

2. כל מיני ווידג'טים כמו פנסי (fancy) ווידג'ט צורכים הרבה סוללה כי הם מבקשים כל הזמן עידכונים מהאינטרנט - בהתחלה זה נחמד לדעת מה מזג האויר אבל אפשר להסתדר בלי ובדרכים יותר חסכניות, למשל אפלקציית YNET אומרת את מזג האויר גם

3. טוק בוקס שורפת סוללה, וייבר, וואטצ אפ ועוד כל מיני אפליקציות של מסרים מיידיים צורכות יחסית הרבה סוללה

4. הורדתי אפליקציה בשם root uninstaller או uninstaller pro שמאפשרת מחיקת אפליקציות כגון samsung apps ו all share - כל מיני אפליקציות שמצריכות הרשאת רוט כל להסיר אותן, לא שימושיות כמעט בכלל וצורכות סוללה.

5. בחשבונות המסונכרנים - לדעתי יש לשנות את סנכרון הפייסבוק לפעם ביום כי אין באמת צורך לסנכרון כל שעה של הפייסבוק.

6. הטעינו את הסוללה לעתים קרובות (אחרי ביצוע קליברציה). הטענת הסוללה כשהיא כמעט ריקה או ריקה לגמרי מקשה על עבודתה ומקצרת את תוחלת החיים שלה.

7. אפליקציית הג'י מייל של SGS2 שמצורפת כסקריפט לרום החדש של פיילוט צורכת יותר סוללה מאפליקציית ג'י מייל המקורית (עם המעטפה בצבע לבן ואדום)

8. כל מיני אפליקציות של ניהול זיכרון כמו advanced task killer הן גרועות לדעתי וצורכות מלא סוללה - חשוב להבין שמתכנתי האנדרואיד בנו אותו בצורה כזו שאם הזכרון מלא וצריך להפעיל אפליקציה חדשה אז המערכת יודעת לכבות את האפליקציה ששוכבת הכי הרבה זמן ללא שימוש מהזכרון וככה מפנה זיכרון לאפליקציה חדשה. בטח שמתם לב שאנשי קשר ודפדפן למשל ממשיכים לתפוס מקום בזיכרון גם אחרי שסגרתם אותם לפעמים - זה בכוונה, התהליך של פתיחת אפליקציה מאפס צורך יותר משאבים מאשר שליפתו מתוך הזכרון. זה טוב וזה בריא שיש אפליקציות ברקע שתופסות זיכרון, חשוב גם לדעת שתפיסת הזיכרון לא משפיעה על צריכת הסוללה, למשל אם אנשי הקשר סגורים או פתוחים בזיכרון אין זה משנה לעניין השימוש במעבד וצריכת הסוללה (המעבד צורך סוללה ולא הזיכרון).
יש כל מיני אפליקציות שמוגדרות כרצות ברקע ולכן אם תסגרו אותן הן תמיד יפתחו בחזרה, ותהליך הפתיחה שלהם צורך סוללה.
לכן כלל: אין שום פסול באפליקציות שסתם תופסות מקום בזיכרון. ואם יש אפליקציה שמפעילה את עצמה אוטומאטית, או שתשאירו אותה בזיכרון או שתקפיאו אותה דרך ניהול היישומים או פשוט תסירו אותה מהטלפון.

9. צריך הרבה יותר אנרגיה כדי לרטוט מאשר לצלצל, כך שאם אתם רוצים שהסוללה לא תיגמר מהר, אל תשימו את הסלולרי שלכם על מצב רטט.

10. כבו את ה-Wi-Fi: אם אתם לא מורידים קבצים גדולים וחשובים כיבוי האינטרנט האלחוטי יעלה את אורך חיי הסוללה של הסלולרי, בעיקר כי הסמארטפון שלכם לא יהיה עסוק בלחפש רשתות פנויות להתחבר אליהן. כבו גם את הבלוטוס שלא יעבוד לחינם.

11. כבו את השירותים מבוססי המיקום: בדומה לרשתות האלחוטיות גם במקרה של שירותי המיקום הטלפון הנייד יבזבז הרבה אנרגיה כדי לאתר איפה אתם נמצאים.

12. עמעמו את בהירות המסך: אור חזק ובוהק מבזבז יותר אנרגיה וסוללה מאשר אור חלש ומעומעם, וגם יותר נעים לעיניים. כנסו להגדרות המכשיר ושם תמצאו את האופציה לשנות את בהירות המסך. המלצה חמה: בהגדרות התצוגה, הורידו את הכיוונון האוטומטי של הבהירות, לאחר מכן ניתן לשנות את בהירות המסך באופן ידני ע"י החלקת האצבע ימינה או שמאלה על שורת ההתראות (Notifications) שנמצאת בראש המסך.

13. העבירו את הנייד שלכם למצב טיסה, גם אם אתם על הקרקע. מצב הטיסה ימנע מהטלפון הנייד שלכם לקבל ולשלוח אותות שונים שמבזבזים את הסוללה. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי כשהמכשיר במצב טיסה לא תוכלו להתקשר, לשלוח סמס או לגלוש ממנו.

14. אם אתם תקועים בלי מטען ואתם חייבים זמן סוללה, תעברו מדור 3 לדור 2, לא תוכלו לגלוש (ללא WIFI) אבל זה חוסך סוללה משמעותי. ברום של פיילוט אפשר ללחוץ הרבה זמן על מקש הכיבוי ולבחור "מצב רשת", אופציה אחרת: הגדרות - הגדרות חיבורים אלחוטיים - רשתות תקשורת סלולרית - להוריד את ה-"וי" מגלישה סלולרית.

15.כבו התראות: כאשר אתם מורידים אפליקציות שונות לסמארטפון שלכם, יש לכם אפשרות להדליק או לכבות התראות ועדכונים אוטומטיים. כבו את ההתראות והעדכונים והסוללה תאריך ימים או לפחות שעות.

חלק נלקח מהדף של אנדרואיד: http://www.facebook.com/pages/%D7%90%D7 ... 3751376183

המלצה שלי, תתקינו גרסת לייט, הכי נקי שאפשר ואח"כ תוסיפו רק את היישומים שאתם צריכים.

עוד דבר שחשוב להוסיף, שאף אחד לא יצפה שהסוללה תחזיק לו שבוע, זה לא נוקיה 6220!!! בטח שמתם לב שמה שצורך הכי הרבה סוללה זה תצוגה ולמכשיר יש מסך בגודל 4 אינצ' שזה אחד הגדולים שיש בשוק. אין מה לעשות זה צורך סוללה. אם המכשיר מחזיק בין יום ליומיים (מבלי להתכלב ולכבות וויי פיי, בלוטות, ג'י פי אס, דור 3 וכו'...) אז זה תקין ומעולה

בהצלחה
קבצים מצורפים
SC20110620-103050.png
תמונה מתוך watchdog המספרים השלמים זה צריכת הזיכרון (לא מעניין), המספרים באחוזים זה שימוש במעבד - אם יש אפליקציה שלאורך זמן משתמשת באחוז גבוה מהמעבד אז מומלץ להסירה אם היא לא חשובה לכם
SC20110616-182743.png
נערך לאחרונה על ידי matanp בתאריך א', 25 דצמבר 2011, 17:51, נערך 16 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

המכשיר שלי: Nexus 4
גירסת אנדרואיד: 4.4

Re: מדריך קליברציה לסוללה

הודעהעל ידי aloni_b » ב', 20 יוני 2011, 11:12

מתן!

מדריך חשוב ביותר!!

אולי עכשיו כמות השאלות החוזרות בנושא זה ייפחתו.

תודה :)
SGS I9000
Simply Honey 3.7

אלון.ב
aloni_b
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy S I 9000
גירסת אנדרואיד: 2.3

Re: מדריך קליברציה לסוללה - פתרון לסוללה שנגמרת מהר

הודעהעל ידי jobnik » ב', 20 יוני 2011, 12:18

מצטער לקלקל לכם, אבל כל העניין הזה של קליברציה זה דבר מיותר לגמרי
עשיתי אולי פעמיים מאז שקניתי את המכשיר קליברציה (לפני 4 חודשים)
מאז החלפתי עשרות פעמים רומים שונים ומשונים
ולא עשיתי קליברציה והסוללה מחזיקה כמו שהיא החזיקה
לפחות יומיים עבודה
או 6 שעות display

עם הזמן הסוללה מתייצבת לבד וזהו.
סמל אישי של המשתמש
jobnik
Micro Droid

המכשיר שלי: Samsung GALAXY S III
גירסת אנדרואיד: 4.1

הודעהעל ידי matanp » ב', 20 יוני 2011, 12:25

jobnik כתב:מצטער לקלקל לכם, אבל כל העניין הזה של קליברציה זה דבר מיותר לגמרי
עשיתי אולי פעמיים מאז שקניתי את המכשיר קליברציה (לפני 4 חודשים)
מאז החלפתי עשרות פעמים רומים שונים ומשונים
ולא עשיתי קליברציה והסוללה מחזיקה כמו שהיא החזיקה
לפחות יומיים עבודה
או 6 שעות display

עם הזמן הסוללה מתייצבת לבד וזהו.

אם עובד לך אז מעולה, לי הסוללה החזיקה 12 שעות עד שעשיתי מה שכתוב למעלה ועכשיו זה מחזיק לי פי 3 או 4 יותר
ולפי קצב השאלות והתלונות על זמן הסוללה שנשחק כנראה שאתה יוצא מן הכלל.

אגב אם תסתכל על התמונה שצירפתי ותעשה חישוב תראה שהסוללה יכולה להחזיק כ-38 שעות ללא הטענה.
ואם המסך לקח 37% אז זה אומר שהוא יכול להחזיק לבד כ- 14 שעות
נערך לאחרונה על ידי matanp בתאריך ג', 19 יולי 2011, 10:57, נערך פעם אחת בסך הכל.
King Nexus The 4th

USB OTG support + Stock 4.4.4 + Root + Franco kernel
סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי nisim2337 » ב', 20 יוני 2011, 15:08

אתה לא גולש באינטרנט?
מבצע תיקוני שחזור יצירה ותיקון IMEI למכשירי סמסונג ופתיחה לסים פרי לכל המכשירים > לעוד מידע תפנו למייל או לטלפון.
מבצע החלפות פלאש (emmc) + מתקן מוות פתאומי I9300.

yosi265@gmail.com - 0543478145 *עדיף SMS ואני אחזור אליכם*
nisim2337
מנהלים ראשיים

המכשיר שלי: Galaxy Note II
גירסת אנדרואיד: 4.0

הודעהעל ידי matanp » ב', 20 יוני 2011, 16:06

nisim2337 כתב:אתה לא גולש באינטרנט?

בטח גולש...
אתה יכול לראות בתמונה שצירפתי שהפייסבוק נמצא שם
גם מבחינת חיבור אפשר לראות שאני מחובר בדור 3.5 "H"

אני פחות משתמש בדפדפן, יותר בפייסבוק וב YNET
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי sun_light » ג', 21 יוני 2011, 13:00

איך קובעים כל כמה זמן החשבונות יסתנכנו? נכנסתי להגרות.סינכון. ומשם למייל ולא מצאתי

[ Post via my SmartPhone! ] תמונה
sun_light
Micro Droid

הודעהעל ידי matanp » ג', 21 יוני 2011, 13:10

לפייסבוק יש אפשרות "הגדרת SNS"
לג'י מייל אין אפשרות לשלוט לדעתי, זה אוטומאטי או ידני. אצלי זה אוטומאטי ולדעתי זה מספיק חיוני שזה ישאר ככה
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי sun_light » ג', 21 יוני 2011, 13:34

אהה.. אגב. לא הצלחתי להסיר את סמסונג אפפס עם האפליקציה החינמית שהצעת

sun_light
Micro Droid

הודעהעל ידי matanp » ג', 21 יוני 2011, 15:06

sun_light כתב:אהה.. אגב. לא הצלחתי להסיר את סמסונג אפפס עם האפליקציה החינמית שהצעת

יש לך רוט?
עם איזו מבין שתי האפליקציות ניסית? אני השתמשתי ב uninstaller pro
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי sun_light » ג', 21 יוני 2011, 17:05

בסוף הצלחתי תודה!
ברור שיש לי רוט חחח אממ...יש לי הרבה יישוומים פעילים שאין לי מושג מהם, יש מצב להעלות תמונה ושתסבירו לי מה ממש לא הכרחי?

sun_light
Micro Droid

הודעהעל ידי matanp » ג', 21 יוני 2011, 17:32

תפרט איזה ישומים וננסה לעזור
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי sun_light » ג', 21 יוני 2011, 18:04

אלה היישומים..
תמונה
תמונה
אז ככה...
הWHATS UP פועל ואני מבין למה, הוא צריך להיות און ליין כל הזמן לא?
ה ULTIMATE FAVES PRO זה קרוסלות של משחקים ויישומים. למה הוא עובד? יש לי את האייקונים של הקרוסלות אבל הקרוסלה לא פתוחה כרגע! הוא אמור להיות ברקע?
SHOOT ME זה הצילום מסך שכרגע השתמשתי בו וכשאני מכבה אותו הוא נעלם(תקין)
NO LED אמרו לעבוד ברקע? גומר בטריה שלא צריך? אני יכול למחוק אותו בלב שלם =)
GO SMS PRO אמור לעבוד ברקע?
EBUDDY עובד ברקע לצאט מהפייסבוק, כנראה זה תקין
תוכן DRM מה זה?
מנהל יישומים? מה זה?
SNS ממה שהבנתי זה עידכונים? או משהו כזה... יש לציין שאין לי צורך בקבלת מיילים לפלאפון, בבדיקה אם יש לאפליקציות עדכונים במרקט וכו... רק האנשי קשר שלי מעודכנים למייל וזהו, יש אפשרות לעדכן אותם פעם בשבועיים? כי ממה שזה נראה יכול להיות שהוא מעדכן אותם כל דקה? שעה? ואולי זה סתםם מבזבז לי בטריה.
שירותי גוגל?? מה זה חחח
ANDROID KEYBOARD? יש לי את המקלדת אבל היא באמת צריכה לפעול ברקע 24/7?
יש גם את TASKER, אבל זה אני מבין למה הוא תמיד עובד... (הוא כבוי עכשיו)
זהו.. זה מה שיש לי.
מה אפשר לצמצם ומה למחוק?
sun_light
Micro Droid

הודעהעל ידי yarong » ג', 21 יוני 2011, 18:31

זה אפליקציות שתופסות RAM, לא אפליקציות שמתמשות לך ב CPU. אין לזה שום משמעות.

תסתכל ב settings -> about phone -> Battery use
yarong
Droid

המכשיר שלי: LG G2

הודעהעל ידי matanp » ג', 21 יוני 2011, 19:01

yarong צודק
תקרא את סעיף 8 שכתבתי בהמלצות
יישומים שתופסים מקום בזיכרון ראם לא גומרים את הסוללה, להיפך זה נועד למנוע זלילת סוללה כל פעם שמפעילים אותם מההתחלה

אתה יכול לבדוק צריכת סוללה לפי מה שירון הציע או תוריד את watchdog
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי sun_light » ג', 21 יוני 2011, 19:23

אופס סורי חחח
אז ככה...
נכנסתי דרך מה שיקון הציע.
יש לי את המשחק של פוקט לגנדס =) וזה סבבה. קצת טוחן את הבטריה אבל אני משחק בעיקר מחובר למטען(אני בבית)
יש שם מערכת אנדרואיד שתופסת בד"כ 4 אחוז בערך.
וכשאני נכנס אליה היא מלא בהרבה יישומים כאילו אין מחר חח
כמו
SELF TEST MODE
עוקב נייד
PERSO מה זה? חחח
הגדרות
BLUETOOTH TEST
דפדפן 2 אחוז ומערכת ההפעלה 2 אחוז,
הנתונים לא מדוייקים כי אני כל היום מתחבר ומתנתק מהמטען,
יש דרך לבדוק ככה? או שאני "אחזור אליכם" כשאני יהיה מנותק מהמטען באופן רצוף?
sun_light
Micro Droid

הודעהעל ידי matanp » ג', 21 יוני 2011, 19:36

תן לו לעבוד כמה שעות ואז תחזור עם הנתונים
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי matanp » א', 26 יוני 2011, 16:29

התמונה לא לקוחה מהטלפון שלי
אפשר לראות שהבחור מחובר בדור 3 והבלוטות שלו עובד
הוא כנראה לא משתמש הרבה בטלפון אבל בכל זאת - הטלפון עובד קרוב ל-3 ימים ולפי הסוללה, הטלפון יכול להחזיק 4.5 ימים בלי הטענה

חשוב לציין שעשיתי לבחור (כיול) קליברציה כמו שכתבתי במדריך פה ועידכנתי לו את הרום העדכני של פיילוט
קבצים מצורפים
SC20110626-141456.png
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הודעהעל ידי tizaktizak » א', 26 יוני 2011, 20:18

פעלתי לפי המדריך...בטעינה הראשונה (זאת שהתעקשתי איתו שיראה 100 אחרי ניתוק מהחשמל כשהמסך דולק ואז קליברציה) החזיק לי 26 שעות וחצי (!) שזה אף פעם לא קרה...אבל כל הטעינות מאז יורד לי מעל 5 אחוז לשעה בשימוש דומה...
יש לציין שהטענתי אותו כל הלילה (בלי שימוש) כשהוא דלוק בטעינה השניה מאז הכיול...
כשאני מנתק את המכשיר מהמטען הוא ישר יורד ל98...
הוא החזיק לי 24 שעות...מה שאומר שאם אני מנתק אותו בבוקר הוא נגמר לי בבוקר שלמחרת ובגלל זה אני מטעין אותו בלילה..הוא סיים טעינה מלאה בפעמיים הראשונות ומאז הכיול..
מה אני מפספס?
tizaktizak
Mini Droid

גירסת אנדרואיד: 2.3

הודעהעל ידי matanp » א', 26 יוני 2011, 21:48

לא נראה לי שאתה מפספס משהו
א. יש כמה משתנים, אחד זה כמות השימוש שלך בטלפון, אני מחזיק קרוב ל-30 שעות בממוצע וכנראה שאני משתמש בו פחות ממך, אני כמעט לא משחק משחקים בטלפון

ב. משתנה נוסף הוא אפליקציות שיש לך על הטלפון, אני למשל לא מתקין יישומים של מסרים מיידיים כי יש לי חבילת דקות, אני לא משתמש בטסק קילרים כי זה גרוע וטוחן סוללה, הסרתי את samsung apps כי אין בזה צורך לדעתי וגם כל יישום שקשור ל- update כזה או אחר. בסוף רובנו נכנסים בערך פעם ביום למרקט ובודקים אם יש עידכונים אז למה שיישום כלשהו יעשה את זה עשרות פעמים ביום על חשבון הסוללה? הקיצר תתקין watchdog ותראה אם יש לך משהו שזולל סוללה

ג. אם זה יורד ל-98% זה בסדר, תניח לזה, אם זה יורד נמוך מזה אז תעשה כיול פעם נוספת לפי המדריך.

ד. 20 שעות זה לא הרבה שונה מ-26.5 שעות. לדעתי, רובנו בשימוש ראשון לאחר כיול "מרחמים על הטלפון" ולא קורעים לא את הצורה רק בשביל לא להיות מאוכזבים מהסוללה :) משהו פסיכולוגי כזה. אני אגב הגעתי בפעם הראשונה ל-40 שעות ולא הגעתי לזה שוב מאז.

לדעתי הכי חשוב שהטלפון יחזיק לך בשימוש חופשי כל היום עד שאתה מגיע למיטה. אם זה ככה, אז זה מספיק טוב. לפני שהתחלתי להתעסק עם הסוללה, היא החזיקה לי כ 10-12 שעות ולפעמים הייתי צריך להטעין בעבודה. היום זה כבר לא קיים
נערך לאחרונה על ידי matanp בתאריך ד', 04 אפריל 2012, 16:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
King Nexus The 4th

סמל אישי של המשתמש
matanp
Droid

הבא

חזור אל Galaxy S1

חזרה למעלה