עכשיו ה', 30 אוקטובר 2014, 17:21 חיפוש מתקדם

עדכון גרסה

המנהלים: מנהלי סמסונג, מנהלי פורומים

עדכון גרסה

הודעהעל ידי SweetHeart » ג', 21 דצמבר 2010, 21:24

היי לכולם,
אני השלמתי עם גורלי שלעולם לא אוכל לעדכן את הגרסה של המכשיר שלי כי ככה הבנתי מכל האתרים. בכל מקום כתוב שבעלי המכשיר הזה נדפקו וכו' וכו'.
עד שיום אחד הנציג באורנג' אומר לי בנונשלנטיות "את יודעת שאת יכולה לעדכן את הגרסה של האנדרואיד נכון?"
כמו סתומה שכחתי לשאול איך עושים את זה.
אז מישהו בבקשה יכול לספר לי איך מעדכנים גירסה בצורה חוקית ללא צורך בפריצה, החלפת רומים ושטויות כאלה? [אם אפשר בכלל, אני הבנתי שאי אפשר אבל הוא כל כך התעקש שאפשר ובצורה חוקית שהייתי חייבת לברר]

בתודה מראש לכל מי שיעזור.
SweetHeart
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy

Re: עדכון גרסה

הודעהעל ידי gadi grumberg » ו', 24 דצמבר 2010, 21:53

וח
נערך לאחרונה על ידי gadi grumberg בתאריך ד', 22 אוגוסט 2012, 00:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
gadi grumberg
Micro Droid

הודעהעל ידי op_111 » ב', 27 דצמבר 2010, 08:51

אתם צריכים להבין משהו - רוט זה לא פריצה!
רוט זה בסך הכל פתיחת הרשאות נוספות במכשיר - הרשאות אדמיניסטרטור
אני עשיתי רוט למכשיר שלי ועדכנתי כמה פעמים גרסאות שונות של רומים שונים
הבעיה היא שחברות הסלולר בארץ מסירות את האחריות אם מישהו עשה רוט למכשיר שלו - או לפחות כך נטען.
לי היה מכשיר עם רוט ועם אחת הגירסאות של drakaz והוא נפל לי מקומה שנייה והלך המסך. הגעתי לדינמיקה (סלקום) ותיקנו לי בלי לשאול שום שאלות על התוכנה.
הבעיה תהיה (כנראה) שאם המכשיר לא נדלק מבעיות תוכנה ולא חומרה. אבל הסיכוי שהמכשיר הזה יהפוך לבריק הוא כל כך נמוך שככה זה לא באמת לקחת סיכון כשעושים רוט.

אגב, הדרך הכי פשוטה וקלה להתקנת גירסה חדשה במכשיר היא ע"י התוכנה של drakaz - http://www.drakaz.com/2010/09/09/galaxyupdater-v1-0/
היא שווה את הכמה גרושים שהיא עולה כי היא פשוט עושה את כל העבודה בשבילכם

אז חברים, די לפחד ותתחילו לעדכן
אם אתם באמת רוצים להוציא את המירב מהאנדרואיד - תעשו רוט!
הרי זהו היתרון הכי גדול של האנדרואיד על האייפון המעפן - אנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו עם המכשיר ולהתקין איזה גירסה שבא לנו
Cupcake > Donut > Eclair > Froyo > Gingerbread > Honycomb > Ice Cream Sandwich > Jelly Bean > Key Lemon Pie
סמל אישי של המשתמש
op_111
Micro Droid

המכשיר שלי: Galaxy S4
גירסת אנדרואיד: 4.4

הודעהעל ידי op_111 » ב', 27 דצמבר 2010, 10:37

עוד משהו באותו נושא: its-not-rooting-its-openness
Cupcake > Donut > Eclair > Froyo > Gingerbread > Honycomb > Ice Cream Sandwich > Jelly Bean > Key Lemon Pie
סמל אישי של המשתמש
op_111
Micro Droid

הודעהעל ידי gadi grumberg » ו', 31 דצמבר 2010, 13:24

צ
נערך לאחרונה על ידי gadi grumberg בתאריך ד', 22 אוגוסט 2012, 00:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
gadi grumberg
Micro Droid

הודעהעל ידי op_111 » א', 02 ינואר 2011, 12:45

gadi grumberg כתב:תודה על המידע .
ובהזדמנות זו אני אשאל משהו.
בשביל התוכנה של drakaz צריך לעשות רוט?
כי לא כתוב ממש אבל כשמצאתי את התוכנה במרקט כתוב "למכשירי רוט"
חוץ מזה האם הרום באתר הוא מעודכן כמו הרום בתוכנה Galaxo 1.6.4
ושאלה קטנה אחרונה יש דרך לא לאבד את כל האפליקציות בשדרוג?

תודה לך . משתמש galaxy s , אתה יחיד סגולה

האמת שאני לא זוכר (כי כבר עברתי לגלקסי s) אבל אני דיי בטוח שצריך רוט בשביל התוכנה של דרקאז.
הרום בתוכנה תמיד היה ויהיה הכי מעודכן. באתר שלו הופיעה בטעות תמונה עם רום שעדיין לא שוחרר בכלל.
יש לך אפשרות בתוכנה שלו לעדכן ולא לעשות wipe אבל זה מאוד לא מומלץ ורוב הסיכויים שהמכשיר לא יעבוד כמו שצריך אחרי התקנת הרום החדש - אז עדיף לך לגבות אפליקציות, לעדכן את הרום ואז להתקין אותן מחדש...

ולא, אני לא יחיד סגולה :) אני בסך הכל עדכנתי את המכשיר שלי אחרי שהייתי חצי שנה עם הגלקסי הקודם...
סמל אישי של המשתמש
op_111
Micro Droid

חזור אל Galaxy I7500

חזרה למעלה