עכשיו ה', 18 דצמבר 2014, 11:26 חיפוש מתקדם

סנכרון מושלם עם אאוטלוק

דיונים על תוכנות, משחקים, ערכות נושא וכל מה שקשור

מנהל: מנהלי פורומים

סנכרון מושלם עם אאוטלוק

הודעהעל ידי yanivriv » א', 13 נובמבר 2011, 11:15

שלום לכולם,

רציתי לדעת אם באנדרואיד יש אפשרות לסנכרון מושלם עם אאוטלוק.

אבא שלי מעוניין לעבור לאנדרואיד (כרגע יש לו טלפון פשוט). העניין הבעייתי הוא ההאוטלוק. הוא עובד המון עם התוכנה (אנשי קשר, מיילים, לוח שנה ופתקים) ומעוניין שיתבצע סנכרון מלא עם המכשיר.

אני אישית עובד עם MOXIER אבל היא לא נותנת סנכרון מושלם (למשל, אנשי הקשר של האאוטלוק לא מופיעים עם אלה של המכשיר, אלא רואים אותם בנפרד, ברמת האפליקציה).

בנוסף, אני מודע לכך שיש פתרונות באמצעות צד ג' - סנכרון קבוע בין ההאוטלוק לגוגל (ג'ימייל למעשה) ואז גוגל מסתנכרן למכשיר, ולהפך. אני מכיר את הפתרון עם הקלנדר, השאלה אם זה עובד כראוי עם אנשי הקשר?

תודה!
yanivriv
Micro Droid

Re: סנכרון מושלם עם אאוטלוק

הודעהעל ידי ofrimeme » א', 13 נובמבר 2011, 12:13

המכשיר שלי מסונכרון עם גוגל, והגוגל עם האאוטלוק.

הסנכרון של היומן מושלם ומיידי - כל מה שמעודכן בצד אחד תוך שניות מופיע בצד שני - ואני מסונכרן עם שני מכשירי אנדרואיד ושלושה מחשבים על אותו חשבון.

לגבי אנשי קשר - אותם לא סנכרנתי לאאוטלוק, אבל הם מסונכרנים לי לגוגל וגם שם הסנגרון מושלם - כל האנשים שם נמצאים ומגובים. אני אעשה נסיון של סנכרון אנשי הקשר גם לאאטלוק ואתן פידבק - אין סיבה שזה לא יעבוד כמו שצריך
ofrimeme
Mini Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy S I 9000

הודעהעל ידי HaimBi » א', 13 נובמבר 2011, 12:18

איך אבא שלך עובד עם האאוטלוק, IMAP || POP3 ||EXCHANGE ?
כי אם הוא עם אקסציינג זה רק לרוב מסתנכרן מול השרת שלו..
וIMAP יש אפשרות לסנכרון מלא כולל אנשי קשר
סמל אישי של המשתמש
HaimBi
Droid

המכשיר שלי: Other

הודעהעל ידי pmaor » א', 13 נובמבר 2011, 17:17

סינכרון מושלם עם OUTLOOK יש אך ורק כאשר זה נעשה עם שרת EXCHANGE.

סינכרון של OUTLOOK-גוגל-מכשיר מסנכרן מלא אנשי קשר ויומן אבל מסנכרן דוא"ל רק ברמה של OUTLOOK INBOX (כלומר כל הודעת דואר שהועברה מתיקיית "דואר נכנס" של OUTLOOK לתיקיה אחרת לא יסונכרן עם הטלפון) ואין בכלל סינכרון של "משימות" ו NOTES.

אנדרויד איננו הפתרון למי שסינכרון "מושלם" כזה מאד חשוב ואין לו שרת EXCHANGE.

מכשירי WINDOWS PHONE הם הפתרון במקרה זה.
pmaor
Droid

המכשיר שלי: HTC One M8
גירסת אנדרואיד: 4.4

הודעהעל ידי yanivriv » א', 13 נובמבר 2011, 17:56

אני מודה לכולם על התשובות.

אכן אין לו שרת EXCHANGE, אך יחד עם זאת במידה וניתן לסנכרן את אנשי הקשר והמייל, הרי שאלה התכונות החשובות ביותר, השאר זה "בונוס".

בעוד שאת המייל ניתן לסנכרן עם תוכנה כגון MOXIER (שהיא מעולה אגב), אני מעוניין לדעת - האם בהנחה ואין שרת EXCHANGE ניתן עדיין לסנכרן את אנשי הקשר שבין האאוטלוק לבין המכשיר, כאשר הדרישה היא שרשימת אנשי הקשר יופיעו ברשימת אנשי הקשר של המכשיר ולא באמצעות אפליקציה נפרדת (למשל ב MOXIER יש אפליקציה של אנשי קשר שמראה רק את אנשי הקשר באאוטלוק).

למעשה - איך ניתן לסנכרן בין אנשי הקשר באאוטלוק לבין אנשי הקשר בג'ימייל בשני הכיוונים?
תודה.
yanivriv
Micro Droid

הודעהעל ידי shlomybsh » א', 13 נובמבר 2011, 18:07

תנסה את GO Contact Sync.
http://googlesyncmod.sourceforge.net

סנכרון אנשי קשר Outlook - Google בין היחידים שמבצעים סנכרון 2WAY
יש שם המון אפשרויות.
כמובן תגבה הכל לפני שאתה מנסה.
shlomybsh
Micro Droid

המכשיר שלי: Samsung GALAXY S III
גירסת אנדרואיד: 4.1

הודעהעל ידי pmaor » א', 13 נובמבר 2011, 19:17

האם אתה בטוח שאתה מבין מה הצרכים של אביך?

מי שרק צריך תוכנה למשלוח/קבלה של דואר וגם אנשי קשר לא משתמש בד"כ ב OUTLOOK אלא בתוכנות פשוטות יותר, מה שנקרא MAIL CLIENT.
ה OUTLOOK הוא תוכנת ניהול דואר, אנשי קשר, יומן פגישות, משימות ופתקים. משמעות הניהול היא שאתה יכול לפתוח כמות גדולה של תיקיות בכ"א מהקטגוריות שציינתי ולהעביר אליהם נתונים. למשל מי שמנהל עסק/תחביב בנושא טלפונים ניידים יכול לפתוח תיקיית "סמסונג" וגם HTC וגם "מוטורולה" ולהעביר לתיקיות אלה (מתיקיית דואר נכנס או דואר יוצא) מיילים לפי הנושא. התיקיות החדשות והמיילים שהועברו אליהם לא יועברו למכשיר הנייד באף אחד מהסינכרונים הקיימים באנדרויד אלא רק אם עובדים עם שרת EXCHANGE. זה נחשב לסינכרון מושלם, כפי שאתה הגדרת בכותרת. כל סינכרון אחר הוא חלקי בלבד!
pmaor
Droid

הודעהעל ידי yanivriv » ג', 15 נובמבר 2011, 14:25

אני מתנצל על הניסוח הלא ברור.

אני אסביר בפשטות מה הדרישה: אבי משתמש בעיקר במייל באמצעות תוכנת אאוטלוק. הוא לא מעביר את המייל לתיקיות וזה לא ממש משנה. ברור לי שיש סנכרון בין המייל לאנדרואיד ועל כן אין בעיה בכך.

עיקר השאלה היא בסנכרון אנשי הקשר והפתקים. לא מצאתי דרך לסנכרן את 2 האפשרויות האלה שיש באאוטלוק לאנדרואיד בצורה "מושלמת". הכוונה שלי היא במושלמת היא תקשורת דו צדדית בין המכשיר לבין התוכנה. כלומר, הוספת איש קשר באאוטלוק תביא להוספת איש קשר בטלפון, ולהפך. כנ"ל לגבי הפתקים - הוספת פתק באאוטלוק, תוסיף אותי בטלפון, ולהפך.

הבעיה היא שאין לו שרת Exchange. השאלה היא האם יש אפליקציה שמסוגלת לעשות זאת? למיטב הבנתי אין. על כן, השאלה השניה היא האם יש תוכנה למחשב אשר מסנכרנת את אנשי הקשר\פתקים לחשבון גוגל. אם יש תוכנה כזאת, אז אין שום בעיה שכן הטלפון יראה את הנתונים שיש בג'ימייל שהם בעצם מועתקים מהאאוטלוק, ככה שזה בדיוק אותו הדבר.

שוב תודה!
.
yanivriv
Micro Droid

הודעהעל ידי pmaor » ג', 15 נובמבר 2011, 22:57

אני מניח שיש יותר מתוכנה אחת שעושה סינכרון של אנשי קשר ופתקים.

אני משתמש ב VCORGANYZER שנמצאת במרקט. אתר החברה הוא VECAL.BIZ

היא מסנכרנת את אנשי הקשר שב OUTLOOK גם לאנשי הקשר של הטלפון וגם ליישום אנשי קשר שלה עצמה.
את הפתקים היא מסנכרנת בין ה OUTLOOK ליישום "פתקים" של עצמה, אבל לא ל NOTES של המכשיר.

כל שינוי ב OUTLOOK או במכשיר מסונכרן לצד השני. היישום עולה כסף.
pmaor
Droid

הודעהעל ידי yanivriv » ד', 16 נובמבר 2011, 09:25

אני אנסה את זה.

תודה רבה לך ולכולם!
yanivriv
Micro Droid

חזור אל אפליקציות לאנדרואיד

חזרה למעלה