עכשיו ש', 18 נובמבר 2017, 23:17 חיפוש מתקדם

המדריך המלא (2) יונדאי תוצרת Fly עדכון מאי 17

דיון על טאבלטים נוספים ונושאים כלליים

מנהל: מנהלי פורומים

Re: המדריך המלא (2) יונדאי תוצרת Fly עדכון מאי 17

הודעהעל ידי komarto » ה', 24 אוגוסט 2017, 20:46

עובד מעולה על outlander 2017 עם עדכון מאי!
komarto
Micro Droid

המכשיר שלי: LG G2
גירסת אנדרואיד: 4.4

הודעהעל ידי komarto » ג', 29 אוגוסט 2017, 10:06

היי,

האם יש חדש לגבי root?

תודה
komarto
Micro Droid

המכשיר שלי: LG G2
גירסת אנדרואיד: 4.4

הודעהעל ידי yechielpo » ו', 08 ספטמבר 2017, 09:27

תודה על המדריך.
ביצעתי את האמור (פירמוט FAT32 וכד') והתקנתי את קובץ הפתיחה לאחר factory reset.
הבעיה היא שהוא תקוע על 33% ב-loading system resource
אני עכשיו מנסה להתקין מחדש את המערכת או את קובץ ביטול הפתיחה ובכל פעם כתוב לי Ensure the storage device have package
ניסיתי כבר 4 DOK שונים ואת כולם אתחלתי לפי המדריך וכלום לא עוזר.
נכנסתי סתם לקטגוריה VIEW VERSION בתוך הריקברי והכול 0.0.0 יכול להיות שדפקתי את המערכת לגמרי?
חייב עזרה דחוף!!!
yechielpo
Nano Droid

הודעהעל ידי indigo » ש', 09 ספטמבר 2017, 08:37

היי, האם יש צפי לקבצי עדכון/פרמוט ל MGCOL_MITSU2 ?
בנוסף, האם למישהו יצא להתקין את הפתיחה על אוטלנדר אוקטובר 2017? הוא מגיע עם מכשיר חדש ללא כפתורים מכניים בכלל (וללא דיסק), יש רק כפתור RST קטן --> האם זה הכפתור PWR?
האם ניתן להכנס לrecovery בעזרתו?
indigo
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy I7500

הודעהעל ידי adirbd » א', 10 ספטמבר 2017, 13:14

יש לי מיצובישי אוטלנדר שהגיע עם הגירסה של מאי, יש איזה משהו מיוחד שאני צריך לעשות לפני שאני עושה את המדריך?
איזה קובץ התקנתם את הflyupdate-G8II-ISR-HY-only-playstore.fup, או flyupdate-May.fup? ראיתי שיש הבדל משמעותי בגדלים של הגירסאות אז אשמח להבין מה ההבדל ואיך זה משנה את המדריך.
סמל אישי של המשתמש
adirbd
Micro Droid

המכשיר שלי: Samsung GALAXY S III
גירסת אנדרואיד: 4.2

הודעהעל ידי Clonimus74 » א', 24 ספטמבר 2017, 06:40

קודם כל תודה רבה רבה ל tfm. אתה מלך, באמת, כל הכבוד על ההשקעה והפתיחה המצוינת של המערכת (כפי שמדווח מאחרים, אני עדיין לא בדקתי, מחכה שהעברת הבעלות תושלם).
אם אני הייתי עובד בגיל קאר הייתי מתבייש להוציא מערכת כזו. רזולוציה גרועה ל waze, נגן שלא יודע להשמיע את השירים בסדר הנכון, חייגן שרק אלוהים יודע לפי מה הוא מחליט להציג אנשי קשר, פשוט בזיון. תודה tfm שפטרת אותנו מהם ;)

אשמח לקצת הבהרות ומידע, מצטער מראש על ריבוי השאלות, אם מישהו יכול לענות לי אודה לו מאוד.

יש לי יונדאי איוניק 2017, גירסת מאי (עדכון מהאויר)

1. להבנתי הפתיחה מהפוסט המקורי (של ItsValueSW) לא מאפשר שימוש באפליקציות בנסיעה ויש בעיות עם הרדיו. בפתיחה של tfm הכל עובד ואין שום מגבלות/בעיות, הבנתי נכון?
2. האם חובה לעשות factory reset בהנחה שיש לי כבר את גרסת מאי, ואם כן, האם זה מספיק או שבכל מקרה יש להתקין מחדש את גרסת מאי למרות שהיא מותקנת?
3. האם זה מורכב לעשות קובץ ביטול פתיחה כך שלא יהיה צורך למחוק הכל ולהתקין מחדש את גרסת מאי?
4. קראתי את שני השרשורים ואני קצת מבולבל (אם הבנתי את ItsValueSW נכון, הפתיחה שלו תעבוד על כל גרסה עתידית, לא ברור לי מה הדין עם הפתיחה בפוסט זה), אם אני מעדכן את המערכת, אחרי שפתחתי אותה, הפתיחה תבוטל, אבל האם היא תעבוד על גרסה חדשה יותר?
5. האם יש דרך לקשור את הכפתורים בהגה לאפליקציות שונות, כמו לחצן השיחה לחייגן אחר (כמו dialer one), מעבר שירים לנגן אחר (כמו black player) וכו'? יש בהגדרות של גיל קאר steering wheel learning אבל לא ברור לי איך זה עובד ואם זה יכול לעשות את מה שאני מבקש, כמובן שהחוברת שלהם לא ממש מסבירה כמו שצריך.
6. האם יש מצב ל root בעתיד (במיוחד על מנת לשנות רזולוציה עם textdroid :EmojiSmiley-57:
7. יש המלצה ל launcher טוב יותר ממה שגיל קאר נותנים, והאם כפתורי ההגה עובדים איתו?

תודה לכל מי שנכון לעזור
Clonimus74
Nano Droid

הודעהעל ידי SCARPICOCO » ד', 27 ספטמבר 2017, 01:06

חברים סליחה על הבורות

אני עם יונדאי I35 2014

הגרסה במולטימדיה אצלי רשומה כך

MCU 80094A-14-10-31-I1

UUID FLY140411I1D3169

יש לי איזשהו סיכוי לעדכן גרסה ולברוח מהגרסה הנוראית הזו או שאכלתי אותה ואני חייב להחליף...?

תודה רבה
SCARPICOCO
Nano Droid

הודעהעל ידי Clonimus74 » ב', 02 אוקטובר 2017, 06:30

SCARPICOCO כתב:חברים סליחה על הבורות

אני עם יונדאי I35 2014

הגרסה במולטימדיה אצלי רשומה כך

MCU 80094A-14-10-31-I1

UUID FLY140411I1D3169

יש לי איזשהו סיכוי לעדכן גרסה ולברוח מהגרסה הנוראית הזו או שאכלתי אותה ואני חייב להחליף...?

תודה רבה

תסתכל בפוסט המקורי, מראים שם איך לבדוק אם המערכת שלך מתאימה לפריצה וכו'
רק שים לב ששם הפריצה היא אחרת, תקרא תגובות לגבי דגם המערכת שלך לראות אם הפריצה הולכת חלק
viewtopic.php?f=41&t=220072&p=1630525#p1630525
Clonimus74
Nano Droid

הודעהעל ידי Clonimus74 » ב', 02 אוקטובר 2017, 06:31

Clonimus74 כתב:קודם כל תודה רבה רבה ל tfm. אתה מלך, באמת, כל הכבוד על ההשקעה והפתיחה המצוינת של המערכת (כפי שמדווח מאחרים, אני עדיין לא בדקתי, מחכה שהעברת הבעלות תושלם).
אם אני הייתי עובד בגיל קאר הייתי מתבייש להוציא מערכת כזו. רזולוציה גרועה ל waze, נגן שלא יודע להשמיע את השירים בסדר הנכון, חייגן שרק אלוהים יודע לפי מה הוא מחליט להציג אנשי קשר, פשוט בזיון. תודה tfm שפטרת אותנו מהם ;)

אשמח לקצת הבהרות ומידע, מצטער מראש על ריבוי השאלות, אם מישהו יכול לענות לי אודה לו מאוד.

1. להבנתי הפתיחה מהפוסט המקורי (של ItsValueSW) לא מאפשר שימוש באפליקציות בנסיעה ויש בעיות עם הרדיו. בפתיחה של tfm הכל עובד ואין שום מגבלות/בעיות, הבנתי נכון?
2. האם חובה לעשות factory reset בהנחה שיש לי כבר את גרסת מאי, ואם כן, האם זה מספיק או שבכל מקרה יש להתקין מחדש את גרסת מאי למרות שהיא מותקנת?
3. האם זה מורכב לעשות קובץ ביטול פתיחה כך שלא יהיה צורך למחוק הכל ולהתקין מחדש את גרסת מאי?
4. קראתי את שני השרשורים ואני קצת מבולבל (אם הבנתי את ItsValueSW נכון, הפתיחה שלו תעבוד על כל גרסה עתידית, לא ברור לי מה הדין עם הפתיחה בפוסט זה), אם אני מעדכן את המערכת, אחרי שפתחתי אותה, הפתיחה תבוטל, אבל האם היא תעבוד על גרסה חדשה יותר?
5. האם יש דרך לקשור את הכפתורים בהגה לאפליקציות שונות, כמו לחצן השיחה לחייגן אחר (כמו dialer one), מעבר שירים לנגן אחר (כמו black player) וכו'? יש בהגדרות של גיל קאר steering wheel learning אבל לא ברור לי איך זה עובד ואם זה יכול לעשות את מה שאני מבקש, כמובן שהחוברת שלהם לא ממש מסבירה כמו שצריך.
6. האם יש מצב ל root בעתיד (במיוחד על מנת לשנות רזולוציה עם textdroid :EmojiSmiley-57:
7. יש המלצה ל launcher טוב יותר ממה שגיל קאר נותנים, והאם כפתורי ההגה עובדים איתו?

תודה לכל מי שנכון לעזור

השרשור הזה מת? אין אף אחד שיכול לעזור לי?
Clonimus74
Nano Droid

הודעהעל ידי inmar32 » א', 08 אוקטובר 2017, 07:22

התקנתי בהצלחה על איוניק חדשה.
הכל עובד פיקס.
שתי שאלות:
1. יש אפשרות לנטרל את כיבוי הסאונד ברברס?
2. איך אפשר לחייג מהאנשי קשר ? התקנתי לדוגמה תוכנת חייגן true caller והבעיה שהחייגן מחייג מהסים של הרכב ולא מהסים של הפלאפון.

תודה לעוזרים
inmar32
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung GALAXY S III

הודעהעל ידי sharonbernstein43 » ב', 09 אוקטובר 2017, 05:58

תשמע כל הכבוד! אני קורא הרבה תכנים באינטרנט אבל ברמה הזאת אני לא נתקל הרבה. זה באמת כבוד לקרוא אותם ואפילו ממש עזרת לנו!
נ.ב זה עובד מעולה ;) תודה רבה!
sharonbernstein43
Nano Droid

הודעהעל ידי Clonimus74 » ג', 10 אוקטובר 2017, 09:46

Clonimus74 כתב:קודם כל תודה רבה רבה ל tfm. אתה מלך, באמת, כל הכבוד על ההשקעה והפתיחה המצוינת של המערכת (כפי שמדווח מאחרים, אני עדיין לא בדקתי, מחכה שהעברת הבעלות תושלם).

תודה לכל מי שנכון לעזור

טוב, פתחתי את המערכת אצלי, עובד מעולה.
חלק מהשאלות מצאתי לבד:
1. אין שום מגבלות, עובד מושלם
2. חובה לעשות factory reset ולהתקין גרסת מאי גם אם היא כבר מותקנת, אין לי מושג למה, אחרת שלב התקנת התוכנות נתקעת על %33
5. הכפתורים שמעבירים שירים עובדים ב PowerAmp וב Black player, לא בדקתי נגנים אחרים
7. Car launcher pro הוא מדהים

עדיין מחכה למישהו שיכול לענות על 3, 4 ו-6

עדכון:
כששומעים בנגן שונה מהמקורי אז רק הרמקולים הקדמיים עובדים, אם פותחים את הנגן המקורי ואז עוברים לנגן נורמלי גם הרמקולים האחוריים עובדים אבל אז הכפתורים בהגה למעבר שירים מפסיקים לעבוד (הנגן המקורי מנתב את הכפתורים אליו ולא משחרר).
בקיצור זה או 4 רמקולים או כפתורי הגה פעילים. למישהו יש פתרון?
Clonimus74
Nano Droid

הודעהעל ידי gadgetAvi » ו', 13 אוקטובר 2017, 05:20

תודה לך! האם מישהו ניסה על Sonata 2017 ויכול לאשר שעובד?
ובאשר ללאונצ'ר:

tfm כתב:עדכונים 15.7:

- עריכת apk - בגדול ה-launcher ו-flysystemui אחראים על חסימת אפליקציות בזמן נהיגה. settings אחראי על התקנת אפליקציות חיצוניות.
בהצלחה.

אם אני מחליף ללאנצ'ר אחר למכוניות או אפילו ל- NOVA LAUNCHER, האם זה יאפשר סוף סוף הרצת יוטיוב בזמן נהיגה? עריכה: בדקתי וזה לא עובד :(
כרגע זו ה"בעיה" הכי גדולה שלי מאז פרצתי את המערכת ע"פי הת'רד הקודם, רק שחצי שנה עם פריצה ותכלס בלי רוט, בלי יוטיוב בזמן נהיגה ובלי GAPPS זה מרגיש לי כאילו סתם פרצתי, תכלס אני לא עושה כלום עם המערכת. גם אפליקציות שהתקנתי מ F-DROID לא עובדות זבמן נהיגה (נגני מוזיקה וכד') אז קצת מבאס.

תודה.
סמל אישי של המשתמש
gadgetAvi
Mini Droid

המכשיר שלי: Galaxy S8
גירסת אנדרואיד: 7.0

הודעהעל ידי soundwave » ו', 20 אוקטובר 2017, 05:01

tfm, אתה מלך! פשוט מלך. בוצע הבוקר על יונדאי סונאטה, עובד מדהים. יצרתי כאן משתמש רק כדי לכתוב את זה.
soundwave
Nano Droid

הודעהעל ידי arbelo » ש', 28 אוקטובר 2017, 00:15

לא רוצה לעשות טעות קיבלתי Outlander חדשה אתמול - ה-build הוא msm8909
גרסת 5.1.1

איזה קובץ אני צריך להתקין?
arbelo
Nano Droid

המכשיר שלי: Google Pixel
גירסת אנדרואיד: 7.0

הודעהעל ידי Mozes » א', 29 אוקטובר 2017, 00:02

למה צריך לעדכן גרסת ינואר \ מאי לא חשוב...? אי אפשר פשוט להריץ את הפתיחה וזה הכל ..?
Mozes
Nano Droid

הודעהעל ידי stdcall » א', 12 נובמבר 2017, 20:54

התקנתי בהצלחה על אאוטלנדר 2017. כל האפליקציות עובדות פרט לגוגל פליי שעולה ולא מתקדמת לשום מקום.
בנוסף, אף אפליקציה לא עובדת בזמן נסיעה. יש דרך לעקוף את זה ?
stdcall
Nano Droid

הודעהעל ידי mosheco » ו', 17 נובמבר 2017, 03:18

שלום לכולם, התקנתי על אווטלנדר חדשה שקיבלתי אתמול, הגרסה מותקנת בהצלחה אבל אין שמע בכלל מהאפליקציות (youtube) לדוגמא ובנוסף האפליקציות לא עובדות בזמן נסיעה, מה עושים?
mosheco
Nano Droid

הקודם

חזור אל טאבלטים אחרים ודיונים כלליים

חזרה למעלה