עכשיו ש', 16 דצמבר 2017, 13:26 חיפוש מתקדם

לא מצליח לעשות רוט לפלפון

מנהל: מנהלי פורומים

לא מצליח לעשות רוט לפלפון

הודעהעל ידי dako » ד', 19 אוקטובר 2011, 22:09

יש לי פלפון X10 MINI ואני רוצה לעשות רום בשביל זה אני צריך לעושת רוט אבל אני לא מצליח בהתחלה הוא לא מוצא לי איזה גרסה OS שלי והוא שואל אותי אם הוא מעל 2 או לא אחריי שאני רושם שמעל הוא רושם שהוא סיים אבל הוא לא עושה לי בסוף
dako
Nano Droid

המכשיר שלי: Sony Ericsson Xperia X10 Mini

Re: לא מצליח לעשות רוט לפלפון

הודעהעל ידי wty123 » ד', 08 נובמבר 2017, 18:33

bcbg max, salomon, omega, ralph lauren outlet, burberry handbags outlet, coach handbags, michael kors outlet, ray ban outlet, ferragamo shoes, ralph lauren factory store, pandora charms, michael kors canada, occhiali oakley, chargers nfl jersey, denver nuggets jersey, swarovski jewelry, horloges, pandora jewelry, oakley sunglasses, lions nfl jersey, timberland outlet, philipp plein clothing, timberland shoes, veneta, rams nfl jersey, coach handbags outlet, air jordans, birkenstock taschen outlet, michael kors purses, coach outlet online, oakley, steelers nfl jersey, cheap ray ban, tommy hilfiger, nike shoes outlet, new balance shoes, red bottom shoes, coach outlet online, fossil uhren, oakley, marc jacobs, chiefs nfl jersey, cheap oakley sunglasses, ed hardy, christian louboutin shoes, longchamp, rockets jersey, burberry sale, burberry outlet store, stone island outlet, adidas online, eyeglasses stores, air jordan retro, nike Air Max Plaza, ralph lauren online, juicy couture, hogan, ferragamo shoes, cheap michael kors, baseball bats, seahawks nfl jersey, air max 90, ralph lauren outlet online, michael kors outlet, jordans, hilfiger online shop, michael kors handbags, swarovski canada, nike huaraches, asics, mbt mens shoes, dansko outlet, the north face outlet, converse sneakers, christian louboutin, cheap mlb jerseys, vans, cheap glasses, lacoste outlet online, michael kors purses, ray ban, raiders nfl jersey, air max one, cheap nike shoes, versace shoes outlet, true religion jeans women, barbour outlet online, rolex watches, occhiali ray ban, supra shoes, air max, nike air huarache, converse, mcm bags, hollister co, giants nfl jersey, nike air force, long champ, kate spade outlet online, nike outlet, jimmy choo shoes, buccaneers nfl jersey, cheap barbour jackets, orlando magic jersey, air max, reebok, louboutin, michael kors handbags, mizuno running, oakley sunglasses, kate spade outlet online, michael kors, watches canada, ravens nfl jersey, ralph lauren outlet online, jordan jerseys, hilfiger outlet, calvin klein underwear, the north face, longchamp, beats by dr dre, omega watches, new balance, louboutin outlet,
wty123
Nano Droid

חזור אל Sony Ericsson x10

חזרה למעלה