עכשיו ש', 18 נובמבר 2017, 08:33 חיפוש מתקדם

יש כבר חוות דעת על המכשיר??

המנהלים: מנהלי פורומים, מנהלי HTC

יש כבר חוות דעת על המכשיר??

הודעהעל ידי orel86 » א', 30 יולי 2017, 14:27

אשמח לקבל חוות דעת על המכשיר למי שקנה(מדבר על הגרסא של ה64 גיגה) , אני יכול לקנות מארהב, העניין זה האחריות, טאצ גרופ משתפים פעולה במידה ויש בעיה?
orel86
Nano Droid

Re: יש כבר חוות דעת על המכשיר??

הודעהעל ידי הכבש הששה עשר » א', 30 יולי 2017, 21:25

טאץ' גרופ ידועה כיבואנית גרועה, כזו שלא יודעת לתת שירות גם למי שרכש את המכשיר בארץ, ככה שאם הדילמה היא לרכוש בארץ או בחו"ל - לא חושב שהייתי מוסיף כסף כדי לרכוש בארץ.
לגבי מימוש אחריות של מכשירים שנרכשו בחו"ל - טאץ' גרופ מציינת כאן: "במידה ורכשתם מכשיר באופן עצמאי והוא במסגרת אחריות HTC העולמית באפשרותו לפנות לחו"ל לקבלת אישור לתיקון אצלנו... התיקון אצלנו כרוך בעלות כספית – עלות סמלית(עלות בדיקה ועבודה בלבד), תהליך התיקון לוקח מספר שבועות. חשוב לציין - כי רק לאחר אישור מחו"ל – ניתן לפנות אלינו ישירות !!!"
שים לב שהתיקון מתבצע רק במעבדה הרשמית שלהם בהרצליה, והוא עשוי לארוך כמה שבועות. הזוי.

אם אתה קונה באתר של HTC בארה"ב (htc.com), שים לב שהם התחילו לשווק את ה- 128 גיגה רום / 6 גיגה ראם בתוספת של 80 $. היום יום אחרון לקוד הקופון AMAZINGU11 שמוזיל את עלות המכשיר ב- 50 $. בהצלחה.
הכבש הששה עשר
Droid

המכשיר שלי: Asus Zenfone 2
גירסת אנדרואיד: 5.0

הודעהעל ידי mc80 » א', 30 יולי 2017, 22:45

??!!do i need to say anything else
תקנה. טלפון וחברה מדהימים.
אם טוב לך עם אנגלית קנה בארה"ב. יש קופון הנחה אם תקנה עד היום באתר. אחרת המחיר כמו באילת (KSP 2600 שקל- אחרי הנחת רישום לדיוור)
באמריקאי צריך מתאם חשמל שיכול להוריד ממהירות ההטענה כשהוא לא חיבור ישיר מהמטען. ואין אחראיות יבואן.
למרות שלרוב אין סיבה שתצטרך ת'אחראיות. שמעתי לא מעט על שירות לא משו מטאצ' גרופ אבל תמיד טוב שיש.
התפריט של הטל' מאוד מפורט, הרבה אופציות.
מסך מרהיב. עיצוב מיוחד.
מהיר מאוד.
סאונד מעולה.
מצלמה איכותית ביותר- הרבה אופציות צילום מגניבות שאין באחרים.
הטענה של 40-50% בחצי שעה-40 דק.
אני עדיין לומד אותו אבל מומלץ ללא ספק.
תקנה בארה"ב את המגן של spigen ואת מגן המסך כי לארץ לא ממש שולחים ועוד אין אביזרים פה.
"זה לא משנה אם קנית כרטיס למחלקה ראשונה. כשהמטוס יתרסק, כולנו נמות"
mc80
Nano Droid

המכשיר שלי: HTC One

הודעהעל ידי הכבש הששה עשר » א', 30 יולי 2017, 23:38

ורק אוסיף, אין המון חברות כמו HTC ו- Apple שהלקוחות שלהם נאמנים למותג שנים רבות. הרבה אנשים מחליפים HTC רק ב- HTC, תופעה שהרבה פחות קיימת ב- LG וב- Samsung. עניין של איכות.
הכבש הששה עשר
Droid

המכשיר שלי: Asus Zenfone 2

הודעהעל ידי mikefur » ה', 17 אוגוסט 2017, 23:16

כלקוח שבוי של HTC מאז הם פרצו לעולם, דילגתי על ה9 וה10 וכמובן הUltra.
הייתי עם M8 כמה שנים (כשנשבר קניתי חדש למרות שכבר היו ה9 וה 10).
רכשתי בארץ ביבוא מקביל את ה11 גרסת 128/6.
מכשיר מ ט ו ר ף...כל מילה מיותרת. יתכן ויש מכשירים טובים מאוד בחצי מחיר (סינים כאלה ואחרים) אבל זה פשוט רולס רויס.
מהיר, חזק, יפה, נקי, סנס פשוט ומדויק, מצלמה למרות שזה לי לא ממש חשוב...הכל עובד בהרמוניה מושלמת.
מומלץ...ולא, אין לי קשר לאף חברה או יבואן...
mikefur
Nano Droid

המכשיר שלי: HTC One M8

הודעהעל ידי orel86 » ג', 12 ספטמבר 2017, 06:14

היי, אז קניתי את הu11 64. ג'יגה, דווקא נראה שבינתיים זה מספיק מבחינת זיכרון , הוא אצלי כבר 3 שבועות.
קניתי את המגן של. Incipio dualpro ומגן מסך של iq shield.
העניין הוא שהכיסוי לדעתי מגדיל את המכשיר וקשה להחזיק אותו בצורה נוחה, צריך2 ידיים.

אשמח לדעת באיזה כיסוי אתם משתמשים, ואם יש כיסוי שקוף מומלץ זה עדיף אולי. המכשיר שחור אז לא יראו את הצבע מי יודע מה אבל ה לא עניין אותי גלגל.

בנוסף אני אוהב את האוזניות של האייפון בגלל השלט, להגביר להנמיך שיש לו אבל המכשיר לא מזהה שיש לאוזניות הגברה הנמכה... יש מה לעשות עם זה?
orel86
Nano Droid

חזור אל HTC U11

חזרה למעלה