עכשיו ה', 23 נובמבר 2017, 22:26 חיפוש מתקדם

מספר תקלות קריטיות באתר!

יש לכם רעיון חדש? רוצים לדווח על תקלה? כל הערה/הארה תתקבל בברכה.

מנהל: מנהלי פורומים

מספר תקלות קריטיות באתר!

הודעהעל ידי R_O_E_E » ג', 09 מאי 2017, 00:53

ידוע לי שרוב הסיכויים שלא אזכה למענה או התייחסות ממפתח האתר, אך מכיוון שהפורום הזה חשוב לי - אדווח בכל זאת:

1. השעון בפורום לא מכוון. הוא מציג את הזמן 12 שעות אחורה. לדוגמה: הגבתי למישהו ב- ג', 02 מאי 2017, 17:24 והוא מציג את זה בתור ג', 02 מאי 2017, 05:24.
בנוסף, צריך לזכור בכל פעם לשנות את הסמן: "שעון קיץ פעיל: כן / לא".
אין אופציה שזה ישתנה אוטומטית?

2. אני לא מקבל התראות למייל על תגובות חדשות בנושאים שבהם אני רשום / עוקב. כמו כן, אני משתמש באפליקציית TAPATALK וגם שם הפסקתי לקבל התראות מהפורום. ההתראה האחרונה התקבלה ב- 7.4.2017 . יצרתי קשר עם התמיכה של האפליקציה וזה מה שהם אמרו לי:
Our technical team has looked into this. The issue appears to be caused by a connectivity issue, which in turn is most likely caused by the forum using an outdated Tapatalk plugin. We've sent a notification to the forum admin.

3. בתאריך ה- 6.5 הגבתי תשובה מפורטת לאחד הפוסטים שלי - איך פתרתי את הבעיה שהייתה לי.
בנוסף, שלחתי 2 הודעות פרטיות: אחת ל- eladleev ואחת למשתמש Uri1180.
למחרת נכנסתי לראות אם יש חדש, והתברר לי שהתגובה המפורטת + 2 ההודעות הפרטיות - נמחקו!
מבירור קצר מסתבר שאף אחד לא ראה את התגובה המפורטת, ושהמשתמש Uri1180 כלל לא קיבל את ההודעה.

4. 2 הודעות פרטיות ששלחתי, עדיין תקועות על "דואר יוצא":
אחת נשלחה ל- eladleev בתאריך 2.5
ואחת נשלחה ל- iakovl בתאריך 7.5

במידה ומישהו נוסף חווה אחת או יותר מהתקלות הללו - אשמח אם תעדכנו כאן, כדי שאדע שזה לא רק אצלי..
Mlais M52 Red Note - Android L

NEO N003 Advance (2/32) - E02
Android 4.2.1 - MIUI V5 - 4.8.30
R_O_E_E
Mini Droid

המכשיר שלי: Other
גירסת אנדרואיד: 5.0

Re: מספר תקלות קריטיות באתר!

הודעהעל ידי R_O_E_E » א', 21 מאי 2017, 03:35

אף מנהל לא יכול לעזור?
Mlais M52 Red Note - Android L

NEO N003 Advance (2/32) - E02
Android 4.2.1 - MIUI V5 - 4.8.30
R_O_E_E
Mini Droid

המכשיר שלי: Other
גירסת אנדרואיד: 5.0

הודעהעל ידי שושו השועל » ד', 30 אוגוסט 2017, 04:26

R_O_E_E כתב:ידוע לי שרוב הסיכויים שלא אזכה למענה או התייחסות ממפתח האתר, אך מכיוון שהפורום הזה חשוב לי - אדווח בכל זאת:

1. השעון בפורום לא מכוון. הוא מציג את הזמן 12 שעות אחורה. לדוגמה: הגבתי למישהו ב- ג', 02 מאי 2017, 17:24 והוא מציג את זה בתור ג', 02 מאי 2017, 05:24.
בנוסף, צריך לזכור בכל פעם לשנות את הסמן: "שעון קיץ פעיל: כן / לא".
אין אופציה שזה ישתנה אוטומטית?

2. אני לא מקבל התראות למייל על תגובות חדשות בנושאים שבהם אני רשום / עוקב. כמו כן, אני משתמש באפליקציית TAPATALK וגם שם הפסקתי לקבל התראות מהפורום. ההתראה האחרונה התקבלה ב- 7.4.2017 . יצרתי קשר עם התמיכה של האפליקציה וזה מה שהם אמרו לי:
Our technical team has looked into this. The issue appears to be caused by a connectivity issue, which in turn is most likely caused by the forum using an outdated Tapatalk plugin. We've sent a notification to the forum admin.

3. בתאריך ה- 6.5 הגבתי תשובה מפורטת לאחד הפוסטים שלי - איך פתרתי את הבעיה שהייתה לי.
בנוסף, שלחתי 2 הודעות פרטיות: אחת ל- eladleev ואחת למשתמש Uri1180.
למחרת נכנסתי לראות אם יש חדש, והתברר לי שהתגובה המפורטת + 2 ההודעות הפרטיות - נמחקו!
מבירור קצר מסתבר שאף אחד לא ראה את התגובה המפורטת, ושהמשתמש Uri1180 כלל לא קיבל את ההודעה.

4. 2 הודעות פרטיות ששלחתי, עדיין תקועות על "דואר יוצא":
אחת נשלחה ל- eladleev בתאריך 2.5
ואחת נשלחה ל- iakovl בתאריך 7.5

במידה ומישהו נוסף חווה אחת או יותר מהתקלות הללו - אשמח אם תעדכנו כאן, כדי שאדע שזה לא רק אצלי..

לא רק אצלך, נתקלתי אצלי במקרה דומה ש-2 הודעות ששלחתי + ההודעות (המקוריות) שעניתי להן פשוט נמחקו בלי שום סיבה נראית לעין.
סמל אישי של המשתמש
שושו השועל
Micro Droid

המכשיר שלי: Nexus 6
גירסת אנדרואיד: 5.1

הודעהעל ידי navig » ד', 08 נובמבר 2017, 01:20

R_O_E_E כתב:2. אני לא מקבל התראות למייל על תגובות חדשות בנושאים שבהם אני רשום / עוקב

אותה בעיה אצלי. האם מדובר בבעיה כללית באתר?
navig
Micro Droid

המכשיר שלי: Galaxy Note Edge
גירסת אנדרואיד: 6.0

חזור אל משוב לאתר

חזרה למעלה