עכשיו ד', 13 דצמבר 2017, 03:42 חיפוש מתקדם

waze ב zenfone2

מנהל: מנהלי פורומים

waze ב zenfone2

הודעהעל ידי kobisason » ב', 17 יולי 2017, 15:05

היי חברים,

יש לי כבר מעל שנתיים וחצי Asus Zenfone 2 4GB RAM 32GB ואני מרוצה ממנו מאוד! - מלבד 2 נושאים:

1.בטריה לא משהו בכלל, ובאופן טבעי רק הולכת ונחלשת - מובן לחלוטין
2.אפליקציית waze לא עובדת בטלפון. אני מסתדר ללא GPS, אך אין לי אפשרות לנטר את מצב הפקקים בדרך ומחזרה לעבודה, וזה ממש מבאס.

במסגרת רצון שלי לחידוש אני בודק אפשרות לשדרג לדגם האמצעי Asus Zenfone 3 ZE520KL 64GB

שאלותיי:
1.האם למישהו נוסף הייתה בעיה, ואם כן איך הוא פתר אותה (אני לא טיפוס טכני, אז רוטים למיניהם לא רלוונטיים לי) - חשוב לציין Google Maps עובדת מצוין.
2.האם צפויה להיות לי אותה הבעיה ב Asus Zenfone 3 ZE520KL 64GB
3.האם אתם ממליצים לרכוש את המכשיר Asus Zenfone 3 ZE520KL 64GB במיוחד בהתחשב שכבר היום המכשיר שיש לי מספק כמעט את כל צרכי (למעט מה שציינתי למעלה)

תודה מראש לעונים
kobisason
Nano Droid

המכשיר שלי: Samsung Galaxy S I 9000

Re: waze ב zenfone2

הודעהעל ידי BobboVilla » ב', 17 יולי 2017, 18:52

לי יש את הזנפון 2 כבר שנתיים, והבעיה היחידה שהייתה לי עם Waze קשורה לחוסר התאמה בין גירסת Waze לגירסת אנדרואיד (לא עידכנתי את Waze כי לא הייתי מוכן לתת לה עוד הרשאות). מה בדיוק הבעיה אצלך?

לגבי ה-ZenFone 3, אני לא יודע אם הייתי קונה אותו עכשיו. הוא מכשיר בן שנה ומשהו, ולפי מה שאני זוכר, המפרט שלו לא כזה מרשים. מעבר לכך, אני גם לא ממש התרשמתי לטובה מאסוס ומדיניות העידכונים שלה, כך שזה קצת מוריד לי ממנה. יכול להיות שיש מכשירים סיניים אחרים שיהיו בערך באותו המחיר, אבל חדשים יותר ו/או טובים יותר ו/או זולים יותר. אין לי המלצה ספציפית.
Excretum fecit. Vive cum eo
BobboVilla
Micro Droid

המכשיר שלי: Asus Zenfone 2
גירסת אנדרואיד: 5.0

חזור אל Zenfone 2

חזרה למעלה