עכשיו ש', 16 דצמבר 2017, 13:29 חיפוש מתקדם

בעיה בהתחברות לחשבון אחרי איפוס

המנהלים: מנהלי פורומים, מנהלי LG

בעיה בהתחברות לחשבון אחרי איפוס

הודעהעל ידי yuvalgr25 » א', 11 יוני 2017, 09:36

קיבלתי מכשיר G4 משומש וכדי להרגיש שהוא חדש והכל עשיתי איפוס למכשיר ועכשיו כשאני רוצה להתחבר זה לא נותן לי..
רשום שהמכשיר אופס לאחרונה ואני צריך להתחבר עם החשבון שמסונכרן.
הבעיה היא שאין לי את החשבון שהיה קודם המכשיר וגם מי שהיה הבעלים הקודמים שלו לא יודע.
ראיתי כל מיני סרטונים של אנשים שזה גם קרה להם ואיך הם סידרו(באמצעות להוריד איזשהו קובץ מהאינטרנט לפתוח אותו לכבות להדליק ואז עוד כמה דברים..) אבל אני לא מצליח להוריד את הקובץ מהאינטרנט כי כביכול אין לאינטרנט הרשאה לאחסון ואני לא מצליח לפתוח את ההרשאה וזה גם אומר משהו על "שכבת על" ולא הבנתי כלום בקיצור.

מישהו יכול בבקשה לעזור לי ? אני תקוע בלי טלפון..

ועוד שאלה, הסרטונים שראיתי שמצריכים להוריד קובץ כלשהו זה בעצם לפרוץ את המכשיר ? כי אם אני פורץ האחריות על המכשיר הולכת..

תודה רבה לעוזרים
מכשיר LG G3
גרסת אנדרואיד: 6.0
גרסת תוכנה: V30c-EUR-XX
yuvalgr25
Nano Droid

המכשיר שלי: LG G3
גירסת אנדרואיד: 6.0

Re: בעיה בהתחברות לחשבון אחרי איפוס

הודעהעל ידי Nirsassy » ב', 12 יוני 2017, 08:58

כשאתה אומר איפוס למה אתה מתכוון? אם אתה מתכוון לאיפוס ע"י "שחזר הגדרות יצרן" אז אל תעשה ככה. כדי לאפס את המכשיר למצב 0 (זה ימחק גם את כל הזיכרון והכל) תעבוד לפי הסרטון הקצר הבא: https://www.youtube.com/watch?v=1rW7wtcxMA8
מה שראית באינטרנט לגבי ההורדת קובץ זה, לפי דעתי, כיצד ניתן לפתוח מכשיר שנגנב באמצעות פריצה אליו, כשאתה מדמה חשבון שהיה מסונכרן במכשיר לפני האיפוס וכאלה.. לא רלוונטי לגבייך. פשוט תעשה מה שהוא מראה בסירטון וזה יסתדר.. תעדכן
Nirsassy
Mini Droid

המכשיר שלי: Xiaomi
גירסת אנדרואיד: 7.0

הודעהעל ידי yuvalgr25 » ג', 13 יוני 2017, 08:12

Nirsassy כתב:כשאתה אומר איפוס למה אתה מתכוון? אם אתה מתכוון לאיפוס ע"י "שחזר הגדרות יצרן" אז אל תעשה ככה. כדי לאפס את המכשיר למצב 0 (זה ימחק גם את כל הזיכרון והכל) תעבוד לפי הסרטון הקצר הבא: https://www.youtube.com/watch?v=1rW7wtcxMA8
מה שראית באינטרנט לגבי ההורדת קובץ זה, לפי דעתי, כיצד ניתן לפתוח מכשיר שנגנב באמצעות פריצה אליו, כשאתה מדמה חשבון שהיה מסונכרן במכשיר לפני האיפוס וכאלה.. לא רלוונטי לגבייך. פשוט תעשה מה שהוא מראה בסירטון וזה יסתדר.. תעדכן

עשיתי איפוס איפוס. יעני פירמוט של המכשיר
מכשיר LG G3
גרסת אנדרואיד: 6.0
גרסת תוכנה: V30c-EUR-XX
yuvalgr25
Nano Droid

המכשיר שלי: LG G3
גירסת אנדרואיד: 6.0

הודעהעל ידי Nirsassy » א', 18 יוני 2017, 22:04

תראה, אם עשית איפוס כמו שמוסבר בסרטון, אין סיכוי שהוא יבקש ממך להתחבר לחשבון שכבר היה מסונכרן לפני. הטלפון חוזר למצב שבו הוא נקנה ולא מכיר מה היה לפני. אם בכל זאת עשית כמו בסרטון והוא מבקש ממך להתחבר כמו שאתה אומר.. מצטער, לא יודע איך לעזור לך :(
Nirsassy
Mini Droid

המכשיר שלי: Xiaomi

הודעהעל ידי shmue0990 » ד', 06 דצמבר 2017, 09:42

זה גם קרה לי קניתי פלאפון ביד שניה ושניה לפני שהאיש נתן לי הוא עשה פירמוט ולא יכולתי לפתוח לא היה לי כוח לדבר איתו וכל זה.
הפתרון פשוט:
שינמכתי גירסא ע"י התקנה רגילה מחדש ללוליפופ, שאז עוד לא היה את החסימה הזו ואז נכנסתי אם החשבון שלי ושדרגתי למרשמלו.
נגמר.
"כשאתה כותב למישהו - אתה רוצה שיענה, נכון?"... אז... תענו!
סמל אישי של המשתמש
shmue0990
Nano Droid

המכשיר שלי: LG G4

חזור אל G4

חזרה למעלה