עכשיו ה', 19 אוקטובר 2017, 12:46 חיפוש מתקדם

אזהרה - חברת מובייל BD ISRAEL - "יבואן רשמי"

דיבורים על נושאים שלא קשורים לאנדרואיד.

מנהל: מנהלי פורומים

אזהרה - חברת מובייל BD ISRAEL - "יבואן רשמי"

הודעהעל ידי bashir » א', 30 יולי 2017, 02:54

שלום רב לכולם,
רציתי להתריע ולהזהירכם בדבר רכישת מכשיר אשר היבואן שלהם הינו מובייל BD ISRAEL
אזהרה זו הינה בעקבות מס' גורמים:
1. הם מכסים את עצמם מכל הכיוונים בכתב האחריות כך שבפועל כשתרצו לתקן את המכשיר , תצטרכו לשלם ולא יינתן לכם מענה...
ישנו סעיף שמופיע כי במידה והמכשיר נחבל/נפגע/נרטב - הם לא מטפלים ולמעשה ברגע שימצאו קצת קורוזיה בתוך המכשיר ( ולא משנה ממה הסיבה) - הם לא יטפלו במכשיר וישלחו אתכם לתקן בכסף.
במידה והם יראו קורוזיה או פגם קטן - הם לא יטפלו במכשיר ויטענו כי כתב האחריות בוטלה.
2. גם המנהלים שלהם וגם הנציגים לא שירותיים בעליל, ולמעשה לא ינסו לסייע בשום דרך או צורה ויפילו את האחריות אליכם בחזרה.

לצערי , אין מדובר בחברה שמכבדת את עצמה ומתהדרת בשנתיים אחריות אשר אינם שווים כלל וכלל

ראו הוזהרתם
bashir
Nano Droid

Re: אזהרה - חברת מובייל BD ISRAEL - "יבואן רשמי"

הודעהעל ידי España » ו', 29 ספטמבר 2017, 23:06

לא מכיר אותם אבל לא אופתע אם הדברים שאמרת נכונים לגביהם (כמו לגבי רוב שאר נותני השירות בתחום הסלולר בארץ),
אבל אם אני מבין נכון, הגעת לתקן בעיה כלשהי במכשיר במסגרת האחריות, הם פתחו את המכשיר ומצאו עדות לקורוזיה? במידה ואכן הייתה קורוזיה וזה לא שקר שהם סיפרו רק כדי להתנער מאחריות, הרי שהם צודקים - האחריות בטלה ובצדק.

קורוזיה היא אך ורק באשמת הלקוח וקורוזיה, כידוע, היא הסרטן של המכשירים הסלולריים. אי אפשר באמת לתקן אותה (ניקוי קורוזיה ב150-250 ש"ח לכל היותר קונה לך תקופה קצרה עד שהמכשיר יהרס סופית), והיא מתבטאת בהמון תקלות שונות מוזרות והזויות.
היה לי מכשיר עם קורוזיה שבכל פעם שהייתי נכנס למצלמה המכשיר היה נכבה. אני מכיר אדם אחר שהיה לו קורוזיה במכשיר ובכל פעם שפתח את הWAZE המכשיר היה מתחמם בשימוש וסוגר את האפליקציה. הקורוזיה יכולה להשפיע כל הכל, כך שלא משנה עם איזו תקלה פנית (כמובן למעט שבר פיסית במכשיר וזה בלאו הכי לא מכוסה באחריות, כך שזה לא רלוונטי) היא עשויה בהחלט להגיע בגלל הקורוזיה והסיכוי שבצירוף מקרים היא לא קשורה לקורוזיה הוא קטן מאוד, מה גם שאין שום טעם לנסות ולתקן מכשיר כזה, המקרה אבוד ואם היו מתקנים לך את אותה התקלה היית חוזר לאחר שבועיים עם תקלה אחרת שנגרמה בעקבות הקורוזיה וזה בכלל אם היו מצליחים לתקן את הבעיה המקורית מלכתחילה והסיכוי לכך לא גדול.
אומר את זה מניסיון מר ולא מתוך כוונה לבאס אותך.
יכול להיות שהם חברה מגעילה וצריך להתרחק מהם, אני לא מכיר אותם כדי להסכים או להתנגד לזה, אבל במקרה שאתה בעצמך תיארת הם צודקים לגמרי, לצערי.

בכל זאת, בתור אחד שספג קורוזיה יותר מפעם אחת, ממליץ לך לרכוש מכשיר עם IP68 ונוסף על כך להתנהג עם המכשיר כאילו שאין לו עמידות למים, לשמור עליו מרטיבות ואפילו מידיים לחות למשל לאחר שטיפת ידיים, למרות שהוא אמור להיות עמיד לכך, זה יתכן לך הגנה מעולה מהצרות האלו לעתיד.
España
Nano Droid

המכשיר שלי: Galaxy S8
גירסת אנדרואיד: 7.0

חזור אל הכל דיבורים

חזרה למעלה