המדריך למפגרים - מעבר קל מרום של חברות הסלולר לרום של PILOTX

פורום לשלל גרסאות הS1 כמו הI9000 הבין לאומי הרגיל, ויברנט וכו'...

המנהלים: מנהלי סמסונג, מנהלי פורומים

המדריך למפגרים - מעבר קל מרום של חברות הסלולר לרום של PILOTX

הודעהעל ידי its-me ב ד', 05 ינואר 2011, 20:08

(כל הזכוית שמורות) (עדכון אחרון 8.5.11)
עריכה: המדריך מתאים לרום JPY 4.0
עדכון 8.5.11: שימו לב, עקב בעיות עם גרסה 4 והמדריך הישן, המדריך עבר שינוי מקיף, עכשיו אין יותר צורך לצרוב 2.1, התהליך הרבה יותר קצר עכשיו. המדריך במתכונתו הנוכחית עבר אישור של פיילוט. בהצלחה למתקינים.

שימו לב, כתבתי מדריך חדש להתקנת גרסאות מתקדמות יותר, אלא אם יש לכם סיבה ממש טובה להתקין 2.2.1 במקום 2.3.3, הייתי ממליץ לכולם לבצע את המדריך החדש. הוא גם יותר פשוט לביצוע והתוצאות עדיפות
לינק למדריך החדש: http://iandroid.co.il/forum/topic30265.html

PILOTX, תודה על העזרה ועל הרומים המעולים :)

שלום לכולם,

ראיתי שיש הרבה אנשים בפורום שקיבלו מכשירי גאלקסי מחברות הסלולר שמתקשים להיכנס לכל עולם המושגים והמדריכים שצריך להבין ולקרוא לצורך החלפת רומים בביתם בעזרת המחשב האישי.
עד לא מזמן אני הייתי גם כזה. האמת, שמדובר בתהליך די פשוט שלוקח בערך 20-15 דקות ובסופו מכשיר הגאלקסי עובר שינוי אדיר והשימוש בו הרבה יותר נעים וחלק.
הסיבה לכך שהמכשיר שלכם זז כמו עגלה בלי סוס היא שמערכות ההפעלה שמספקות חברות הסלולר הן מיושנות, איטיות, ועמוסות באפליקציות כבדות שלרוב האנשים אין שימוש בהן.
כדי לתרום למאמץ של PILOTX ולהוקיר לו תודה על עזרתו האדיבה לי ולקהילת האנדרויד בישראל,החלטתי לכתוב מדריך מא' ועד ת' איך מחליפים מערכת הפעלה של חברות הסלולר למערכת של PILOTX.
לגבי היכולות של הרום של PILOTX תוכלו לקרוא בפוסט שלו, אתם גם תצטרכו להוריד קבצים מלינקים שנמצאים אצלו בפוסט כפי שארחיב בהמשך.
שימו לב, המדריך קצת ארוך כי הוא מאוד מפורט ומיועד לאנשים עם גישה בסיסית למחשבים, אל תתיאשו, תוך עשרים דקות גג הגאלקסי שלכם ישודרג פלאים.

הנה כמה דוגמאות לתגובות של אנשים בדיוק כמוכם, שהגיעו לפורום ללא ידעה מוקדמת בהחלפת מערכות ב GALAXY:

כותב מדריך יקר ולPILOTX!

אין בפי מילים להודות לך שסוף סוף הצלת אותי מהרום המעצבן של אורנג'.
המדריך שלך היה כתוב בצורה בהירה ומובנת מאוד לחדשושית שכמוני.

הכל עובד, טפו טפו טפו!
והמכשיר שלי מבסוט מהחידוש.
עכשיו אני אשחק בו.

תודה!! :)

בשעה טובה הצלחתי להתקין את הרום של פיילוט V2.0 :P
תודה רבה על המדריך ,לא הייתי מצליח בלעדיו .. :P

Its-me - it is really you, and YOU ARE THE MAN! :)

תודה רבה לך.
המדריך נסך בי ביטחון רב בתהליך, הרגשתי חתרן, הרגשתי גיבור, הרגשתי כמעט כמו בימי ה
BBS (אני בספק אם זה מושג מוכר היום) העליזים!!!

אני מרגיש שיפור ניכר במהירות ובגישה של המכשיר.
אורנג' פשוט התקינו גרסת מערכת הפעלה מסורסת, והגרסה של PILOTX
בפשטות, מחזירה לו את הצבע והזריזות שהבטיחו לנו.

תודה!

תודה רבה, המדריך עזר לי מאוד!!
הצלחתי להתקין את הרום בצורה חלקה והכל עובד מצויין
תודה לך על המדריך ותודה ול-PILOTX על הרום

תודה רבה
מדריך מעולה , הוא ממש מלווה אותך בכל צעד וצעד
מדהים כמה מהר המכשיר עובד

שלום , לפני כשבועיים רכשתי מכשיר גלקסי של סלקום - ומיד שמתי לב לעייפות ביצועי המכשיר על אף הנתונים הממש טובים שיש לו.
כהרגלי התחלתי לחפש האם אני הוזה או שיש אמת ברגשותי (מרבית חבריי רובם עם אייפונים).
לצערי לא היה לי מכשיר אנדרואיד קודם ואין לי מושג בתחום , למזלי הבנה בסיסית במחשבים - יש לי.
מהר מאד הגעתי לאתר הזה ולאתרים נוספים כגון XDA ( שם קיבלתי חום עם לילות של כאבי בטן ...:)...עד שהגעתי למדריך
הזה!!!
כאן לקח לי עוד יומיים של הכנות נפשיות וזהו ,שאלתי את החברים האם יש מצב לבריק ? והאם יהיה ניתן לצאת מזה - התשובה היתה כן - לשתי השאלות דרך אגב.
אז זהו - החלטת שאני הולך על זה ו...............וואלה זה עובד ואני בשמיים - פשוט ללכת צעד צעד ובכלל קראתי את כל ההודעות נכון לכרגע 18 עמודים וזהו - זה מותקן עובד פצצה והלב עוד דופק.

חברים יקרים - כל הכבוד על המדריך הפשוט והקל , שיחקתם אותה.

its-me - קודם כל תודה על העזרה ועל המדריך, פשוט לא ייאמן השיפור שחל במכשיר, פשוט חוויה שונה.

אוקיי הייתי חייב להיכנס לכאן ודבר ראשון להחמיא לits-me על מדריך מדהים!
הדבר השני זה להגיד תודה רבה לפיילוט על רום פשוט מהמם אני עדיין מתרגל אליו אבל זה לא ייאמן עד כמה מפגרים מתכנתים יכולים להיות (ואני אומר את זה בתור מתכנת). איך יכול להיות שמתכנתים של חברות סלולר לא יודעים לעשות את מה שפיילוט עשה את זה אני לא יכול להבין.
מעבר לזה המדריך מדהים step by step והכל עובד חלק בלי שום בעיות.

זהו עברתי רום :D אין מאושר ממני ;)

היום בתחילת היום היה לי רום סלקום מעפן ואיטי!
אחרי שבועיים שאני משנן את המדריך הזה ופוחד ומתלבט אם בכלל
לעשות את זה החלטתי שאני עושה את זה ומחליף רום!
המדריך מפורט כמו שאי אפשר לפרט יותר מזה!!!!!
תודה לך its-me אתה תותח והמדריך מדהים!
כמובן שאין מה להגיד על קובי, pilotx אתה תותח אש!!!!!!!!!!!!!!!!!!
רום מדהים מהיר כמו לא יודע מה אין לאגים, המכשיר לא רואה את האייפון עכשיו!

אלף תודות לך.
בחשש כבד, מצוייד בכיפה, מחזור וטלית ביצעתי את ההוראות.
היו דפיקות לב וחשש לאירוע...
אבל סוף טוב.
עובד נהדר.
תודה שוב ושוב
המשך לעזור לנו
עמית

ניסיתי לקצר את המדריך ככל שניתן בלי לפגוע בפירוט וקלות השימוש, לכן ברוב המקרים אני מסביר רק מה צריך לעשות, ולא למה צריך לעשות. תעקבו אחרי המדריך כמו תוכי והכל יהיה בסדר... :)
אם זה בכל זאת מעניין אותכם אז בגדול אפשר לחלק את המדריך לחלקים באופן הבא:
1. בדיקה אם המכשיר יכול לעבור שידרוג רום.
2. הורדת כל הקבצים הרלוונטיים והכנת המחשב לעדכון המכשיר.
3. השגת הרשאות ROOT לצורך גיבוי נתונים רגישים.
4. גיבוי נתונים רגישים (EFS)
5. צריבת קרנל SPEEDMOD
6. התקנת הרום החדש של PILOTX.
7. ללכת לכל בעלי האייפון \ חברות הסלולר, ולצחוק להם בפנים על עליבותם הגדולה :D

אז אם קיבלתם מכשיר גאלקסי מחברת הסלולר ואתם רוצה לשדרג את חויית השימוש, אני מקווה שמדריך זה יעזור לכם.
המדריך הזה הוא מיקס של מדריכים וטיפים שקיבלתי פה בפורום ומעל הכל מבוסס על עזרתו של PILOTX.

המדריך יוצא מנקודת הנחה שיש לכם GALAXY שלא עבר שינוי ברמת המערכת (שינוי רום קודם,LAG FIX וכו'), אלא שפשוט השתמשתם בו ברמה של משתמש רגיל (אנשי קשר,חשבון דוא"ל,מוזיקה,צילום וכו')
קרדיט ל chibo על חלק מהתמונות שבמדריך.

****************************************************************************************************************************
האחריות בשימוש במדריך על המשתמש בלבד, אינני לוקח שום אחריות על כל נזק או תוצאה לא רצוים עקב השימוש במדריך
****************************************************************************************************************************

הערה כללית: ממולץ לבצע את הכתוב במדריך בעזרת לפטופ עם בטריה מלאה וגאלאקסי עם בטריה מלאה. קפיצות חשמל באמצע התהליך יכולות לגרום להרס המכשיר.
עוד הערה: אין לדלג על שלבים הכתובים במדריך, אם נתקלתם בבעיה תפתרו אותה ואל תמשיכו לשלב הבא, זה לא יעבוד...
ועוד הערה: במהלך החלפת הרום כל המידע שלכם על המכשיר ימחק, יש לדאוג לגיבוי של אנשי קשר, תמונות, סרטים וכל דבר אחר שיש לכם על המכשיר.

יש לפטופ עם חיבור לאיטנרנט? יש כבל USB? יש GALAXY S? מוכנים? מתחילים....
קודם כל חייבים לוודא שהמכשיר שלכם יכול להכנס למצב RECOVERY ומצב DOWNLOAD. וודאו שהסוללה מלאה ונתקו את המכשיר מהחשמל\מחשב. כבו את המכשיר אם הוא דולק, והמתינו לרטט שמאשר כיבוי.
לחיצה על וולים למטה + כפתור הבית + כפתור הדלקה = מצב DOWNLOAD, רואים רובוט מצחיק וכתוב DOWNLADING , DO NOT TURN OFF TARGET
תמונה

אם הצלחתם, הוציאו את הסוללה והכניסו אותה שוב. עכשיו ננסה להכנס למצב RECOVERY.
ווליום למעלה + כפתור הבית + כפתור הדלקה = מצב RECOVERY (כשהמכשיר נדלק עוזבים את כפתור ההדלקה ומשאירים את הווליום למעלה + כפתור הבית לחוצים) רואים תפריטים שמזכרים DOS של פעם, הניווט בתפיריטים נעשה עם כפתור ווליום (למעלה \ למטה) ובחירה על ידי כפתור הבית.
תמונה
תבחרו REBOOT SYSTEM NOW. הטלפון שלכם יעלה מחדש.

אם לא הצלחתם להכנס למצב RECOVERY או מצב DOWNLOAD אין להמשיך להשתמש במדריך זה - לא ניתן להחליף רום בעזרת מדריך זה בטלפון שלכם.

חשוב מאוד לוודא שהדריברים של המכשיר מותקנים במחשב שלכם. לצורך זה יש ללכת לאתר של סמסונג ולהוריד את תוכנת KIES. אחרי התקנה של KIES (תוכנה גרועה במיוחד אבל דרושה בשביל הדריברים), יש להפעיל את התוכנה ולחבר את המכשיר ולדאוג שהתוכנה זיהתה אותו והוא מופיע לכם במסך התוכנה. שימו לב שרואים את המכשיר ב KIES באופן מלא ולא רק מסומן שהוא מתחבר.
אחרי שKIES זיהתה את הטלפון שלנו אנחנו סוגרים אותה לחלוטין(!!!), לוודא שהיא סגורה ולא רק מוקטנת.
את התוכנה אפשר להוריד מפה:
http://www.samsung.com/il/consumer/mobile-phones/mobile-phones/smartphones/GT-I9000HKAPTR/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

עכשיו הגיע הזמן להצטייד במספר קבצים הדרושים לעדכון הרום. הנה רשימה מלאה של כל הקבצים שאתם צריכים לרכז בספריה אחת, את רוב הקבצים ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של PILOTX, חלק מהקבצים תצטרכו למצוא לבד באינטרנט (זה לא קשה).
לינק לעמוד:
http://www.facebook.com/pilotxrom

רשימת כל הקבצים הדרושים לביצוע מדריך זה:

Z4ROOT - קובץ מסוג APK - אפליקציה להתקנה על המכשיר, לצורך ביצוע רוט. ניתן למצוא בפורומים של XDA או במליון מקומות אחרים.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=833953

ROOT EXPLORER - קובץ APK - אפליקציה להתקנה במכשיר, או דרך המרקט או שתמצאו באינטרנט (זה לא קשה)

I9000-V2.rar - קובץ קרנל ותוכנת ODIN, נמצא פה: http://www.multiupload.com/5AAJ2FYKFM
שהורדתם את הקובץ, חלצו ממנו את הקובץ speedmod-kernel-k13d-500hz.tar ואת התוכנה ODIN לאותה ספריה.

PilotxRomV1.0.apk - האפליקציה של פיילוט.
PilotxRom-V4.0-FinalEdition.zip - הרום של PILOTX - גרסה JPY 4.0 - מעל 240MB - נחשו איפה... בפייסבוק...
להורדת שני הקבצים האלה צריך לעשות לייק וללכת לעמוד הורדות.
http://www.facebook.com/pilotxrom

אם יש לכם במכשיר כרטיס זיכרון חיצוני (SD CARD) עכשיו זה הזמן להוציא אותו, על מנת למנוע בלבול בהמשך, לא תצטרכו אותו במהלך ההתקנה.
מחברים את המכשיר למחשב ובחרים מצב MASS STORAGE.
(אם המכשיר נכנס אוטומטי למצב אחר בצעו:
settings-> wireless and network -> usb settings -> ask me on connection)
מעבירים את קבצי ה APK של התוכנות Z4ROOT , ROOT EXPLORER למכשיר לספרייה הראשית. מנתקים את המכשיר מהמחשב.
בעזרת סייר הקבצים הולכים לספריה הראשית ובוחרים את Z4ROOT.APK, התוכנה תותקן על המכשיר שלכם.
אחרי ההתקנה לכו לרשימת האפליקציות והפעילו את Z4ROOT, וביחרו ביצוע ROOT קבוע למכשיר, לא זמני.
יתכן שהאפליקציה תבקש ממכם להפעיל מצב USB debugging, אם זה המצב בצעו:
settings -> application -> development tools
וסמנו את usb debugging, ואז נסו שוב לבצע ROOT

תמונה

עריכה מ 7.2.11: חלק מהמשתמשים החדשים מדווחים שלא ניתן לבצע רוט למערכות ההפעלה החדשות של חברות הסלולר (במיוחד אורנג'). אם נתקלתם בבעיה בעת השימוש Z4ROOT (למשל אין את האופציה של רוט קבוע או זמני, שהאפליקציה נתקעת למשך יותר מ-5 דקות או שהאפליקציה קורסת והמכשיר רוטט באופן אקראי) נסו לעשות ריסט ולבצע רוט בעזרת התוכנה שבקישור הבא:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803682

Z4ROOT מבצעת רוט ובסוף עושה ריסט למכשיר. כדי לוודא שהמכשיר עבר ROOT כמו שצריך, יש לבדוק שיש לכם ברשימת האפליקציות את SUPERUSER. עכשיו מפעילים שוב את סייר הקבצים ועכשיו בוחרים להתקין את ROOT EXPLORER.

גיבוי ספרית EFS:
בספריית EFS נמצאים הנתונים הכי רגישים במכשיר שלנו ולכן חשוב לגבות אותה לפני כל שינוי כל עוד המכשיר עובד, למקרה שמשהו יתפקשש, יהיה יותר סיכוי לתקן.
נכנסים ל ROOT EXPLORER (יש לאשר הרשאות SUPERUSER כשהאפליקציה עולה לראשונה) ומחפשים את תקיית EFS , לחיצה על מקש התפריט תיתן אופציה להעתיק.
בכדי להעתיק את ה EFS - יש לבחור בתוך ה ROOT EXPLORER בחלק העליון שלו - Remount as R/W
מסמנים את הספריה EFS להעתקה, חלילה לא להעביר אותה, רק להעתיק.
יש להעתיק אותה לתוך ה SD הפנימי של המכשיר.
תמונה
לאחר ההעתקה יש לצאת מהאפליקציה, לבטל את מצב USB DEBUGGING אם הוא מסומן, ולחבר את המכשיר שוב במצב MASS STORAGE
יש למצוא את תקיית EFS שהעתקנו ל SD הפנימי ולהעתיק אותה למחשב שלנו, זה הגיבוי, הספריה צריכה להכיל קבצים בסך 5MB בערך. לא לגעת בקבצים שבספרייה ולשמור עליה במקום בטוח.
אוקי, עכשיו יש לכם גיבוי EFS אתם מכוסים יחסית לצרות שיכולות לצוץ...

ממשיכים...

מעבירים את האפליקציה של פיילוט (PilotxRomV1.0.apk) וגם את הקובץ של הרום PilotxRom-V4.0-FinalEdition.zip, לספריית SDCARD הפנימי הראשית במכשיר שלנו.
חשוב!!!!
אין לפתוח את קבצי ה ZIP!!! את הקבצים יש להעתיק כמו שהם לספריה הראשית של ה SDCARD הפנימי ולא תחת שום תת ספריה אחרת התהליך לא יצליח, אז שימו לב שהקבצים במקום הנכון.

הולכים שוב לסייר הקבצים ומתקינים את האפליקציה של פיילוט (PilotxRomV1.0.apk), מריצים אותה, כשהיא עולה בוחרים WIPE מלא וקרנל כרצונכם, אני ממליץ SPEEDMOD, ושומרים.

אוקי,בשלב זה נגמרו ההכנות ומתקרבים לרגע האמת בו אנחנו עושים ניתוח לב פתוח לגאלקסי שלנו, זה הרגע לתת מבט לשמים לבקש ברכה... :)
חזרתם? ממשיכים...

מנתקים את המכשיר מהמחשב ומכבים ואותו. וודאו שיש לכם הרשאות ADMIN בווינדוס.
מפעילים את תוכנת ODIN. בתוכנת ODIN, בצד ימין למטה יש מקום להכניס שמות של 4 קבצים (ETC לא רלוונטי ומופיע באפור).

לוחצים על PDA ובוחרים את הקובץ speedmod-kernel-k13d-500hz.tar
יש לוודא שמסומן V ליד PDA.
לא לגעת בשום אופציה אחרת באודין!

מצד שמאל תחת OPTION יש 3 אופציות ששתים מתוכן אמורות להיות מסומנת, להשאיר הכל כמו שהוא, לא לסמן REPARTITION!.

מכניסים את המכשיר למצב DOWNLOAD כמו שלמדנו קודם, שהמכשיר במצב DOWNLOAD אנחנו מחברים אותו למחשב.
תוך כמו שניות בODIN צריכים לקרות 2 דברים: מתחת ל ID:COM אמור להופיע COMX, כשבמקום X יש מספר כלשהו. בתיבת הטקסט משמאל למטה כתוב ADDED!!

אם הגעתם עד לכאן זה הרגע לשים כיפה, לשים טלית ולצעוק "שמע ישראל!" כששתי ידייכם פונות לשמים ועל פרצופכם מבט חסר אונים... :)

לחצו על START מתחת ל CONTROL PANEL ב ODIN, מעכשיו לא להפריע למחשב!!!!!!!
כרגע הגאלקסי שלכם עובר ניתוח מעקפים + צינטור+ קיצור קיבה. אם יוצא עשן מהמכשיר אז אתם בבעיה... :)
בזמן העבודה אמור לרוץ טקסט בתיבה משמאל למטה, ובחלק השמאלי-עליון יש בר התקדמות.
התהליך לא צריך לקחת יותר מדקה.
בסוף התהליך הזה ה ODIN לבד עושה ריסט למכשיר שלכם,בתיבת הטקסט כתוב PASS.
כעת אפשר לנתק את המכשיר מהמחשב (אחרי שכתוב PASS והיה ריסט אחרון ולא שנייה לפני!), אנחנו לא זקוקים יותר למחשב.

המכשיר שלכם עולה מחדש עכשיו, אתם לא אמורים להרגיש בהבדל כלשהו.
וכעת יש לכבות את המכשיר ולהעלות שוב מצב RECOVERY.

עכשיו תשימו לב שתפריט הריקברי שלכם שונה, זה הריקברי של CLOCKWORK, שהטקסט שלו בצבע ירוק, שצרבנו עם אודין.
בתפריט זה השליטה קצת שונה, עדיין זזים עם כפתורי הווליום, אבל בחירה נעשית עם כפתור ההדלקה\כיבוי.

תמונה

במצב ריקברי נכנסים ל CHOOSE(INSTALL) ZIP FROM SDCARD ובוחרים את הקובץ של הרום : PilotxRom-V4.0-FinalEdition.zip ומאשרים YES.
עכשיו מותקן הרום החדש, במהלך תהליך ההתקנה של הרום שלוקח מספר דקות ייתכן ויופע כיתוב לא ברור בצבע כחול, לא לעשות כלום! לחכות עד שהמכשיר מחזיר אותכם לתפריטים.
עושים GO BACK עד שיש את האופציה REBOOT SYSTEM NOW. בוחרים באופציה הזאת.

הרום החדש שלכם עולה!!!!! תתחדשו!!! (בהפעלה ראשונה של הרום לוקח לו כמה דקות לעלות)
קחו כמה דקות לשחק איתו קצת, בזמן הזה הרום עדיין מתקין קבצים ברקע אז תנו לו 7 דקות להיות פתוח ולעבוד, ייתכן שבזמן זה הביצועים לא יהיו אופטמאליים.

עריכה: הרום מהיר כמו שהוא, לא צריך להפעיל לאג-פיקס או טוייק כלשהו!
טכנית, הרום שלכם עולה ועובד וניתן לעבוד איתו. אם אתם רוצים להוסיף לביצועים של הרום עוד יותר, יש עוד כמה פעולות שצריך לעשות אחרי שהרום עולה בפעם הראשונה. תנו לו לנשום כמה דקות בפעם הראשונה שהוא עולה, ואז גשו חזרה לפוסט של פיילוט ובצעו את מה שכתוב אחרי "לאחר שהרום הותקן והמכשיר עלה:" (הכל שם כמעט זה עבודה תחת תפריט RECOVERY).

אם מצאתם תועלת במדריך זה וכמובן ברום של פיילוט או שיש לכם הערות למדריך, אשמח לשמוע כאן את תגובותיכם והערותיכם.

חברים יקרים עשיתם את זה! תהנו מהמכשיר ואל תשכחו לגחך ולשנוא את חברות הסלולר שלא זורקות לכיוון הצרכנים, ובחור אחד בשם PILOTX יכול ללמד את כל חטיבות הפיתוח שלהם מאיפה משתין הדג.

!Power to the people
נערך לאחרונה על ידי its-me בתאריך ב', 23 מאי 2011, 15:40, נערך 112 פעמים בסך הכל.
נסו את המדריך למפגרים - לצריבת הרום של פיילוט
וגם את המדריך למפגרים 2 - לצריבת 2.3.5
סמל אישי של המשתמש
its-me
Mini Droid

מכשיר: Samsung Galaxy S I 9000
גירסא: 2.2

Re: המדריך למפגרים - מעבר קל מרום של חברות הסלולר לרום של PILOTX

הודעהעל ידי ds123 ב ד', 05 ינואר 2011, 20:20

תודה רבה, כל הכבוד על ההשקעה! בהחלט מדריך מצויין ומפורט.

רק שאלה אחת יש לי אלייך- לאחר התקנת רום 2.1 דרך אודין, למה הרום לא עלה והוא נתקע על המסך עם ה S? הוא לא אמור לעלות בשלב הזה?
ds123
Micro Droid

מכשיר: Samsung GALAXY S III
גירסא: 4.0

הודעהעל ידי Kyahs ב ד', 05 ינואר 2011, 20:33

מעולה, תודה רבה!
שאלה אחת: ראיתי שלא דיברת על הכרטיס סים. את כל הבלאגן עושים כשהוא בפנים? צריך להוציא אותו קודם?
Kyahs
Nano Droid

הודעהעל ידי its-me ב ד', 05 ינואר 2011, 20:36

Kyahs כתב:מעולה, תודה רבה!
שאלה אחת: ראיתי שלא דיברת על הכרטיס סים. את כל הבלאגן עושים כשהוא בפנים? צריך להוציא אותו קודם?

אני לא הוצאתי את כרטיס הסים שעשיתי את זה.
סמל אישי של המשתמש
its-me
Mini Droid

הודעהעל ידי agil333 ב ד', 05 ינואר 2011, 20:38

תודה על ההשקעה אבל זה מטורף!! במקום כל זה יהיה קובץ אחד שמורידים למחשב האישי מהאינטרנט. מחברים את הגלקסי למחשב, מפעילים את הקובץ והוא עושה את כל העבודה ובסוף ריסטרט. עוד לא קם הגאון שהמציא את הקובץ הזה?
agil333
Micro Droid

מכשיר: Galaxy S4
גירסא: 4.2

הודעהעל ידי chibo ב ד', 05 ינואר 2011, 20:40

יופי של מדריך
למה אתה לא שם את הלינקים ישירות אצלך במדריך ? יש בפוסט של PILOT הרבה מאוד קבצים והרבה מאוד שמות
או שעדיף כבר לשים הכל בקובץ אחד ולעלות את זה לאתר - אם כבר חיים קלים אז עד הסוף :-)
לא ברור איפה נמצא כל דבר !!

חיים
chibo
Nano Droid

מכשיר: Samsung Galaxy
גירסא: 4.3

הודעהעל ידי TMNT ב ד', 05 ינואר 2011, 20:45

אחלה מדריך !!!
איפה היית אתמול כשעברתי לרום של פילוט... בסוף הצלחתי, אבל הפחד שאתה עושה משהו לא נכון...
TMNT
Nano Droid

גירסא:

הודעהעל ידי its-me ב ד', 05 ינואר 2011, 20:49

chibo כתב:יופי של מדריך
למה אתה לא שם את הלינקים ישירות אצלך במדריך ? יש בפוסט של PILOT הרבה מאוד קבצים והרבה מאוד שמות
או שעדיף כבר לשים הכל בקובץ אחד ולעלות את זה לאתר - אם כבר חיים קלים אז עד הסוף :-)
לא ברור איפה נמצא כל דבר !!

חיים

הלינקים שלו בפוסט מפנים לפורום אחר, בפוסט ההוא ניתן להוריד את כל הקבצים.
סמל אישי של המשתמש
its-me
Mini Droid

הודעהעל ידי chibo ב ד', 05 ינואר 2011, 21:13

ברור שניתן למצוא את הכל בפורום השני , אבל למה לשלוח למקום אחר שניתן לשים הכל כבר כאן - כך שיהיה מסודר ולא יצוצו עוד שאלות או יהיה טעויות !

אני בדיוק קורא את המדריך והייתי משנה בו כמה דברים - כדי שלכולם יהיה ברור

- חלק מהקבצים יורדים מקובצים - כך שיש לפתוח אותם
- בכדי להעתיק את ה EFS - יש לבחור בתוך ה ROOT EXPLORER בחלק העליון שלו - Remount as R/W

חיים
chibo
Nano Droid

מכשיר: Samsung Galaxy
גירסא: 4.3

הודעהעל ידי nisim2337 ב ד', 05 ינואר 2011, 22:20

agil333 כתב:תודה על ההשקעה אבל זה מטורף!! במקום כל זה יהיה קובץ אחד שמורידים למחשב האישי מהאינטרנט. מחברים את הגלקסי למחשב, מפעילים את הקובץ והוא עושה את כל העבודה ובסוף ריסטרט. עוד לא קם הגאון שהמציא את הקובץ הזה?

אין דבר כזה להכין משהו שיעשה הכל.
זה משהו אוניברסלי! (יש משהו כזה שבנו לI897 אבל בינינו אתה באמת לא יכול לעקוב אחרי תמונות??)
מבצע תיקוני שחזור יצירה ותיקון IMEI למכשירי סמסונג ופתיחה לסים פרי לכל המכשירים > לעוד מידע תפנו למייל או לטלפון.
מבצע החלפות פלאש (emmc) + מתקן מוות פתאומי I9300.

yosi265@gmail.com - 0543478145 *עדיף SMS ואני אחזור אליכם*
nisim2337
מנהלים ראשיים

מכשיר: Galaxy Note II
גירסא: 4.0

הבא

חזור אל Galaxy S1